этот материал доступен на русском

Названо просту ознаку щасливих пар

11:02, 24 липня 2019
Стосунки
2935 0
Зріст важливий для жінок, бо високі чоловіки забезпечують більш виражений рівень захисту / фото pixabay.com

До речі, зворотний зв'язок також існує, й чоловіки високого зросту більш щасливі, якщо мають невисоких дружин, повідомляє MedikForum.

Читайте такожРозкрито простий секрет щасливих стосунків

Це дослідження цікаве ще й тим, що ефект цього щастя, як показали спостереження, тривав приблизно 18 років. І цей термін не залежав від того, наскільки різний зріст мало подружжя.

Жінки, в цілому, були нижчими від своїх чоловіків просто тому, що жінки від природи частіше бувають нижчими за чоловіків. Саме тому більшість стійких стосунків будується навколо вищих чоловіків і нижчих жінок. З біологічної точки зору, жінки також прагнуть мати вищих і сильних партнерів, бо вони хочуть передати ці якості, які свідчать про здоров'я, своїм майбутнім дітям. Чоловіки дивляться підсвідомо на інші характеристики, які свідчать про здатність жінок виношувати й народжувати дітей.

Інше дослідження американських учених показало, що зріст важливий для жінок, бо високі чоловіки забезпечують більш виражений рівень захисту, і на їхньому тлі жінки мають більш жіночний вигляд. Поряд з високими чоловіками представниці прекрасної статі відчували більшу безпеку, як показало опитування.

Раніше експерти розповіли, що відрізняє повноцінні дорослі стосунки від незрілих.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter