Наразі у лікувальних закладах працюють вибухотехніки / фото zhokl.com.ua

У Житомирі через інформацію про можливий теракт проводиться евакуація людей з будівель обласної лікарні та військового госпіталю.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Житомирській області, сьогодні на електронну адресу поліції надійшов лист про можливий терористичний акт в одній із лікарень Житомира та у військовому шпиталі.

Наразі у приміщеннях Житомирської обласної лікарні та військового шпиталю працюють слідчо-оперативні групи ГУ НП в області та Житомирського відділу поліції, вибухотехніки, кінологи, патрульні.

Із приміщень лікувальних закладів проводиться евакуація людей, доступ туди тимчасово обмежено. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту.

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій.

Інформація про події належним чином зареєстрована. Поліцейські встановлюють особи тих, хто надіслав вказане повідомлення.