Подія сталася ввечері 22 січня / фото: УНІАН

На Чернігівщині на території військової частини у смт Десна Козелецького району військовослужбовець-контрактник скоїв спробу самогубства і залишився живий. Про це повідомили джерела у ГУ НП в області.

Згідно з інформацією, подія сталася ввечері 22 січня. Військовослужбовець контрактної служби, 1997 р.н., уродженець м. Львів, о 17:00 отримав вогнепальну зброю, але о 18:00 у наряд помічником чергового по В/Ч А1048 не заступив. Чоловіка було виявлено з вогнепальним пораненням у ділянку серця за непрацюючою теплицею поблизу штабу військової частини. Він перебував при свідомості. Військовослужбовець пояснив, що хотів скоїти самогубство. Пораненого доставлено до Деснянського військового шпиталю, де встановлено попередній діагноз - вогнепальне кульове поранення грудної клітки ліворуч із вхідним отвором та вихідним отвором біля кута лівої лопатки, травматичний шок ІІ-ІІІ ст.

У навчальному центрі "Десна" цей інцидент не коментують, мотиви вчинку військовослужбовця невідомі.

Водночас у військовій прокуратурі Центрального регіону України уточнили, що зараз тривають першочергові слідчі дії. "Відкрито кримінальне провадження, кваліфікацію уточнюється, людина жива", - зазначили у відомстві.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram