Юна школярка не побоялася говорити українською, коли весь клас розмовляє російською / фото ua.depositphotos.com

Вчительку одеської гімназії №4 та викладачку малювання Пірогову Раїсу Миколаївну, яка накинулася на дитину через те, що та забула альбом та відповіла педагогу українською мовою, вирішили звільнити.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директор Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Вона підкреслила, що «поведінка вчителя беззаперечно несумісна з діяльністю у закладі освіти», а «директором прийняте рішення про звільнення за ст. 41, п.3 "вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи"».

«Наразі очікується видання відповідного наказу. Із зверненням до компетентних органів», - написала вона.

Читайте такожНа Харківщині вчительку звинуватили у булінгу: вдарила дитину по голові

Також Буйневич висловила свою підтримку дівчинці, яка не побоялася говорити українською, коли весь клас розмовляє російською.

"Як людина: не просто вражена. Як мама і жінка уявляю емоції учениці і хочу висловити свою підтримку: в тебе надзвичайно гарна мова, дитино... розвивай її і надалі", - написала вона.

Нагадаємо, у записі, зробленому під час уроку, чути, як учитель при дітях довела дитину до сліз, а потім сказала дівчинці "не плач". Також педагог заявила, що дівчинка ставить себе вище за всіх через те, що спілкується українською.

Варто зауважити, що це не перший випадок булінгу з боку педагога на Одещині.

Що відомо про попередній випадок

  • Інцидент стався у ліцеї №3 міста Кілія Одеської області 30 вересня. Десятикласник відпросився з уроку, вийшов в коридор третього поверху, сів на лавочку і полоснув себе ножем по горлу. Йому надали першу допомогу й госпіталізували.
  • За попередньою інформацією, причиною такого вчинку неповнолітнього стало упереджене ставлення до нього з боку педагога.
  • Наразі ця інформація, а також інші версії того, що відбулося, перевіряються поліцією, опитуються вчителі та однокласники постраждалого.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram