Саакашвілі анонсував масштабні кадрові перестановки в керівництві Одещини

20:35, 30 травня 2015
Політика
6959 0

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі має намір повністю оновити керівництво регіону.

REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час спілкування з журналістами, після офіційного вступу на посаду.

За його словами, він отримав згоду президента Петра Порошенка на кардинальні зміни у керівному складі області.

«Прошу одеситів, а населення вважаю своїм основним начальником, дати мені шанс на перетворення. Зокрема, на залучення на керівні посади молодих людей, яких будемо залучати через відкриті конкурси», - сказав Саакашвілі.

Він акцентував, що пріоритет буде відданий достойним, чесним і професійним людям.

Читайте такожПорошенко надав Саакашвілі українське громадянство і зробив губернатором Одеської області

За його словами, потрібні нові обличчя, нові ініціативи, необхідно зробити все для залучення в регіон не тільки значної кількості туристів, а й багатьох інвесторів.

«Ми також будемо жорстко контролювати витрачання бюджетних коштів», - сказав новий голова ОДА, уточнивши, що саме в цій сфері є безліч лазівок для зловживань.

Крім того, Саакашвілі в числі пріоритетів своєї діяльності в найближчій перспективі називає наведення порядку в роботі місцевої митниці, зазначивши, що отримав на це «мандат» від президента України. Саакашвілі наголосив, що «кумівства не буде».

Новий голова Одеської ОДА має намір впритул зайнятися проблемою з ремонтом автомобільних доріг в області, які перебувають в жахливому стані.

«Коли люди побачать, що влада працює, держава про них піклується, сепаратистські настрої зникнуть самі по собі», - запевнив Саакашвілі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter