Олександр Ярославський

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський закупить для України замість експрес-тестів на коронавірус ще партію ПЛР-тестів через свого друга Джека Ма. На це піде близько половини з $2 млн, виділених ним на боротьбу з епідемією. Про це повідомляє прес-служба DCH.

«ПЛР-тести, про постачання яких я домовлявся і які в понеділок привезли з Китаю, - на сьогодні найбільш точні та ефективні. У світі це дефіцитний товар, який ми отримуємо з надійного перевіреного джерела завдяки неоціненній допомозі Джека Ма. Такою унікальною можливістю нехтувати не можна. Тому ми спільно з Офісом Президента купуємо і веземо в Україну ще 100 тис. тестових систем ПЛР», - пояснив бізнесмен.

Читайте такожУ Харків привезли обіцяні Ярославським ПЛР-тести на коронавірус

Ярославський наголосив, що це саме такий тип тестів для діагностики коронавірусу, який, на думку медичних експертів, потрібен зараз, щоб призупинити розповзання епідемії по країні.

Як відомо, Олександр Ярославський після наради в ОП 16 березня спочатку виділив $2 млн на закупівлю експрес-тестів.

Нагадаємо, що вчора в Україну за лінією Ярославського-Джека Ма прибула перша партія ПЛР-тестів, що забезпечують максимально можливу високу точність виявлення коронавірусу. На думку вчених-вірусологів, ПЛР-аналіз - золотий стандартом для діагностики коронавірусної інфекції. За допомогою спеціального імунофлюоресцентного аналізатора взяті у пацієнтів зразки досліджуються на предмет наявності в них специфічного для коронавірусу N-антигену.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram