FIFA

Молодіжна збірна України з футболу (U-20) стартувала з перемоги на чемпіонаті світу з футболу, який проходить у Польщі.

У місті Бєльсько-Бяла завершився поєдинок української "молодіжки" з молодіжною збірною США, в якому підопічні Олександра Петракова здобули перемогу з рахунком 2:1.

Українці відкрили рахунок на 26-й хвилині в результаті швидкої контратаки за участю гравців київського "Динамо" - Цитаішвілі вивів Булецу віч-на-віч з воротарем збірної США, і гравець "синьо-жовтих" сповна використав шанс.

Суперники "синьо-жовтих" швидко зрівняли рахунок - Серванія в один дотик розстріляв ворота, які захищав Лунін.

Вирішальний епізод трапився на початку другого тайму: Попов замкнув головою подачу від того ж Булеци зі штрафного. 2:1. До кінця зустрічі рахунок не змінився.

Таким чином, збірна України здобуває першу перемогу на турнірі.

У матчі збірних Нігерії та Катару - інших суперників України по групі - перемогу з рахунком 4:0 здобули нігерійці.

Україна (U-20) – США (U-20) - 2:1

Голи: 1:0 – 26 Булеца, 1:1 – 32 Серванія, 2:1 – 51 Попов.

Україна U-20: Лунін, Попов, Бондар, Конопля, Безкоровайний, Булеца (Устименко, 75), Корнієнко, Мусолітін, Хахльов, Цитаішвілі (Кащук, 78), Супряга.

США U-20: Скотт, Річардс, Дест, Глостер (Реал, 69), Деркін, Серванія (Сото, 66), Помикал, Кейта, Мендез, Веа, Конрад (Реннікс, 84).