false

Міжнародний аеропорт «Харків», що входить до групи DCH відомого українського бізнесмена Олександра Ярославського, 2 жовтня 2019 року урочисто зустрів свого мільйонного пасажира.

Як повідомила прес-служба міжнародного аеропорту Харків, п'ятнадцятирічний Даніель Червоний прилетів з батьками рейсом Стамбул-Харків авіакомпанії «Turkish Airlines». Про те, що хлопець став мільйонним пасажиром, сім'я дізналася ще на борту літака під час приземлення в Харкові — екіпаж зробив оголошення по бортовому гучномовцю. Після посадки авіалайнера сім'ю біля трапа зустріла команда аеропорту та авіакомпанії з квітами і подарунками. А всіх пасажирів рейсу чекав приємний сюрприз — святковий прийом, фуршет та святкування з тортами і шампанським.

false

«10 років тому, в 2009 році, коли в аеропорту функціонував тільки старий термінал, а пасажиропотік становив менше 200 тисяч осіб на рік, ми ледве могли уявити, що перетнемо позначку в мільйон пасажирів — ця мета нам здавалася дуже далекою. Але сьогодні вона нарешті досягнута. І це не межа для нас. — зазначив на святкуванні Володимир Васильченко, генеральний директор компанії-оператора міжнародного аеропорту «Харків» «Нью Системс АМ», що входить в DCH Ярославського, — Ми вдячні тим пасажирам, які протягом цих років обирали аеропорт «Харків», — додав Васильченко, подякувавши мандрівникам.

false

Сім'я, яка прилетіла з мільйонним п'ятнадцятирічним пасажиром в аеропорт першої столиці України, отримала цінні для будь-якого мандрівника подарунки від авіаперевізника і аеропорту. «Turkish Airlines» подарувала родині Даніеля сертифікат на безкоштовні квитки для трьох осіб на будь-який напрямок авіакомпанії в обидві сторони. Аеропорт Ярославського в якості подарунка надав родині мільйонного пасажира можливість безкоштовного обслуговування в VIP-терміналі і сертифікат на 50 тис. гривень, які можна витратити на що завгодно.

«Вже протягом 2,5 років ми продовжуємо виконувати щоденні рейси і з'єднуємо Харків з більш ніж 300 напрямками по всьому світу через наш новий хаб — аеропорт Стамбула, один з найбільших аеропортів світу. Харків — один з важливих напрямків для «Turkish Airlines» зі своїм потенціалом для зростання повітряного сполучення, динамічним населенням і культурним багатством. Ми прагнемо до подальшого прогресу і сподіваємося, що незабаром будемо зустрічати 2-х мільйонного пасажира у міжнародному аеропорту «Харків», — сказав на святковій церемонії Альпер Кашікчі, генеральний директор представництва «Turkish Airlines» в Харкові, коментуючи перспективи розширення співпраці з аеропортом Ярославського.

false

Міжнародний аеропорт «Харків» (http://hrk.aero/) – один з ключових інфраструктурних об'єктів «першої столиці» України і харківського регіону. Інвестиції в його реконструкцію надала група компаній DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського в рамках підготовки ключових інфраструктурних об'єктів Харкова до проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році (Євро-2012). Інвестиції бізнесмена в проект, включаючи будівництво нового аеровокзального комплексу та реконструкцію старого, склали понад 107 млн доларів. Держава інвестувала порівнянну суму в реконструкцію належного йому аеродрому.

Міжнародний аеропорт «Харків» входить у перелік лідерів серед українських аеропортів за інтенсивністю обслуговування зльотів-посадок повітряних суден і кількістю обслуговуваних мандрівників на внутрішніх і міжнародних авіаперельотах. Аеропорт Ярославського першим в Україні отримав безстроковий сертифікат відповідності найвищим стандартам безпеки польотів та якості обслуговування, які встановлені Регламентом Єврокомісії для аеропортів Європейського Союзу.

Олександр Ярославський, власник і засновник групи DCH, що має успішний досвід створення і розвитку аеропорту в Харкові, заявляє про готовність повторити успішний досвід створення сучасних повітряних воріт міжнародного класу в місті Дніпро. Бізнесмен готовий інвестувати кошти і використовувати передовий успішний досвід для розвитку міжнародного аеропорту «Дніпро», якщо з держбюджету буде профінансовано реконструкцію належить державі злітно-посадкової смуги. За оцінкою Олександра Ярославського, повна реконструкція аеропорту Дніпра і його «смуги» може бути проведена менш ніж за два роки, і місто-мільйонник отримає власні сучасні повітряні ворота міжнародного рівня.