Експерт розповів про серйозний недолік роботизованих платформ / фото Ratel

Триває війна в Україні з росіянами, і під час повномасштабного конфлікту обидві сторони використовують роботизовані платформи, однак є фактор, який стримує використання цих роботів у бою.

Немає насправді автономних роботів, і їх відправка на завдання є "дуже трудомістким" процесом, приводить відомості аналітика та експерт із безпілотних та роботизованих військових систем Семюеля Бендетта DefenseNews.

"Оскільки ще не існує справді автономного безпілотника, який міг би самостійно рухатися до мети, дистанційне керування транспортним засобом сьогодні також підтримується безпілотниками, які забезпечують тактичне спостереження, допомагаючи направляти його до наміченого пункту призначення під час операцій логістики, постачання та евакуації", - поділився аналітик.

Відео дня

Важливі новини - сьогодні це варто знати про роботів

Захисники України у зоні бойових дій використовують роботів вітчизняного виробництва під назвою Ratel. Керівник компанії, яка займається виробництвом цих роботизованих систем, - військовослужбовець Тарас Остапчук, поділився, що наші воїни використовують такі види роботів - безпілотник-камікадзе, евакуатор, логістичний дрон та дистанційну платформу для проведення мінування.

Раніше було продемонстровано українського бойового робота, який отримав назву "Лють". Цей робот оснащений стрілецькою зброєю, бронею, яка захищає від уламків, оглядовою камерою і танковим кулеметом.

Вас також можуть зацікавити новини: