Обмеження включають комендантську годину з восьмої вечора до п'ятої ранку / Фото searchengineland.com

Угорщина продовжила частковий локдаун, введений через поширення захворювання коронавірусної хвороби, до 1 лютого.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Читайте такожКоронавірус в Україні та світі: найважливіше на 8 січня

Відео дня

"Оскільки ми не маємо достатньо вакцини, ми будемо дотримуватися обмежень, які ми маємо", - сказав прем'єр-міністр Віктор Орбан у п'ятницю, 8 січня.

Обмеження включають комендантську годину з восьмої вечора до п'ятої ранку, заборону на збори та закриття готелів і ресторанів (їжу можна замовляти тільки на винос).

Початкові школи та дитячі садки залишатимуться відкритими. У старших класах та університетах навчання продовжуватимуть дистанційно.

Обмеження були введені в листопаді на тлі спалаху COVID-19 в Угорщині. Станом на 8 січня внаслідок викликаних хворобою ускладнень в країні померли 10 тис. 440 осіб

Коронавірус в Україні

  • У березні очікується поставка в Україну першої партії з 8 млн доз вакцини в рамках ініціативи COVAX. Цих доз вистачить на вакцинацію 4 млн осіб, тому що одній людині треба вводити дві дози. В першу чергу будуть вакцинувати медиків, людей похилого віку та тяжкохворих.
  • 22 грудня 2020 року оперативний штаб МОЗ з вакцинокерованих інфекцій затвердив план імунізації населення від COVID-19. Мета цього плану - протягом 2021-2022 років охопити вакцинацією не менше 50% населення України (20 млн осіб).
  • 24 грудня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що МОЗ відпрацьовує план щодо збільшення квоти вакцин в рамках глобальної ініціативи COVAX з 8 млн до 16 млн доз.
  • 30 грудня Україна підписала контракт з китайською компанією Sinovac про постачання 1,9 млн доз вакцини від COVID-19. Йдеться про закупівлю 1 млн 913 тис. 316 доз за ціною 504 грн за дозу. На січень 2021 року планується отримання дозволу на застосування препарату в Китаї та інших країнах, також вакцина буде представлена на прекваліфікацію у ВООЗ в лютому 2021 року.
  • Договір про постачання на територію нашої держави підписаний з українським фармацевтичним підприємством АТ "Лекхім", яке, за офіційним підтвердженням компанії Sinovac Biotech, є єдиним уповноваженим представником виробника вакцини в Україні.
  • За умовами договору, перша партія вакцини в кількості 700 тисяч доз буде поставлена в Україну протягом 30 днів після офіційної реєстрації в Китаї, або одним з компетентних органів США, Великобританії, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Ізраїлю, Індії, Мексики, Бразилії або за централізованою процедурою компетентним органом Європейського Союзу.
  • 7 січня 2021 року міністр охорони здоров'я України Максим Степанов назвав ціну однієї дози вакцини проти COVID-19.
  • 8 січня 2021 року міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, через які перевірки повинна буде пройти Російська вакцина від коронавірусу "Супутник V", щоб потрапити на ринок України.