Станіслав Ясинський, Олександр Ребенчук Золота лихоманка 21 століття. Як шукати поклади біткоїна
Попри регулярні прогнози про смерть криптовалют, цифрові гроші стають все популярнішими й дорогими. Та не достатньо знати, як саме і в які валюти інвестувати. Варто також поцікавитись, як перетворити віртуальні кошти в реальні, а також не забувати паролів від цифрового гаманця.
20:17, 24 січня 2021
Золота лихоманка 21 століття. Як шукати поклади біткоїна
Катерина Жирій Баланс тижня: Кабмін встановив граничну ціну на газ, а Нацбанк зберіг облікову ставку та оцінив падіння ВВП в 2020 році
Кабінет міністрів встановив граничну ціну на газ для побутових споживачів, а Нацбанк зберіг облікову ставку на колишньому рівні та оцінив падіння ВВП в 2020 році в 4,4% - такі ключові економічні події тижня, що минає (рос.)
07:30, 23 січня 2021
Баланс тижня: Кабмін встановив граничну ціну на газ, а Нацбанк зберіг облікову ставку та оцінив падіння ВВП в 2020 році
Ірина Петренко Експерт із захисту прав споживачів Максим Несміянов: Народ бідний і в своїй масі - неосвічений, тому часто потрапляє на обман і порушення своїх прав
Чому проблеми покупців часто залишаються невирішеними, як повернути гроші за зіпсовані продукти і як уникнути обману, купуючи в Instagram, УНІАН розповів виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов (рос.)
07:10, 20 січня 2021
Експерт із захисту прав споживачів Максим Несміянов: Народ бідний і в своїй масі - неосвічений, тому часто потрапляє на обман і порушення своїх прав
Бредіхіна Ганна Баланс тижня: місія МВФ відновлює роботу, Кабмін обіцяє знизити ціни на газ для населення, а інфляція йде в зростання
Місія МВФ відновила роботу з перегляду кредитної угоди з Україною, Кабінет Міністрів запропонував на час карантину зафіксувати ціну на газ для населення, а Держстат повідомив про прискорення інфляції - такі ключові економічні новини тижня, що минає (рос.).
08:00, 16 січня 2021
Баланс тижня: місія МВФ відновлює роботу, Кабмін обіцяє знизити ціни на газ для населення, а інфляція йде в зростання
Катерина Жирій В новий рік з новими силами: гривня пішла в зростання
У перші дні нового року національна валюта стала потроху зміцнюватися після зниження під завісу 2020 року. Експерти говорять про сприятливість базових економічних факторів для гривні і пророкують їй найближчим часом відносну стабільність (рос.).
14:40, 14 січня 2021
В новий рік з новими силами: гривня пішла в зростання
Нана Чорна Яйця, молоко, м'ясо і сало. Як високо зростуть ціни на продукти харчування
Зростання споживчих цін в Україні в 2020 році прискорилося до 5% з 4,1% в 2019-му. Чиновники запевняють - усе в межах прогнозу. УНІАН розбирався, що ж насправді відбувається, і що чекає на українців з цінами на продовольство в найближчому майбутньому (рос.).
16:00, 13 січня 2021
Яйця, молоко, м'ясо і сало. Як високо зростуть ціни на продукти харчування
Богдан Слуцький Банківська система вистояла в коронакризу і бере курс онлайн
2020 рік, який пішов в історію через пандемію коронавірусу і економічну кризу, став випробуванням на міцність для українських банків. Система зробила правильні висновки з попередніх криз і витримала удар, а банки взяли курс на поглиблення цифровізації та розвиток онлайн-сервісів. (рос.)
11:07, 12 січня 2021
Банківська система вистояла в коронакризу і бере курс онлайн
Ганна Нагорна Повернення Мінагропроду, зростання цін й розчарування урожаєм: підсумки 2020 року в агросекторі України
2020 рік став нелегким випробуванням для українського агросектору: посуха й поганий урожай призвели до зростання цін на харчові продукти, які дорожчатимуть і в новому році. Все ж, були й позитивні моменти — уряд відродив Міністерство аграрної політики, а Верховна Рада надала українцям право розпоряджатися своїми угіддями, ухваливши закон про ринок землі (рос.).
11:47, 04 січня 2021
Повернення Мінагропроду, зростання цін й розчарування урожаєм: підсумки 2020 року в агросекторі України
Дмитро Шварц Баланс 2020 року: економіка України витримала удар коронакризи й дивиться в майбутнє з надією
Україна, як і весь світ, в 2020 році зустрілися з небаченим раніше викликом – пандемією коронавірусу, що спровокувала глибоку економічну кризу. Попри недостатню допомогу з боку держави, вітчизняна економіка пристосувалася і вистояла, завоювавши по низці напрямків важливі перемоги (рос.).
10:30, 31 грудня 2020
Баланс 2020 року: економіка України витримала удар коронакризи й дивиться в майбутнє з надією
Нана Чорна "Подарунки" під ялинку для українців: у Новий рік з супер-тарифами
Уряд приготував українцям новорічний "подарунок" - скасував пільговий тариф на електрику. Це, нібито, дозволить уникнути зростання ціни у 2,5 раза. Ще один сюрприз підніс ринок газу - вартість блакитного палива з січня зросте на 11-20,5%. Для платіжки за комуналку – кошмар. УНІАН розбирався, що відбувається на вітчизняних енергоринках, і чого ще слід очікувати (рос.).
12:54, 30 грудня 2020
"Подарунки" під ялинку для українців: у Новий рік з супер-тарифами
Надія Бурбела Голова підкомітету з питань видатків держбюджету Леся Забуранна: Коли ми будуємо велику кількість доріг, в мене постає питання: чи не будуть ці дороги пустими
Народний депутат, голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Верховної Ради України Леся Забуранна розповіла УНІАН про провал уряду в розробці чіткої стратегії підтримки бізнесу в умовах коронакризи, перекоси у розподіленні державних видатків, кроки, які варто запровадити для подолання економічних наслідків пандемії, та поділилась думкою щодо реалістичності виконання держбюджету на 2021 рік.
08:40, 30 грудня 2020
Голова підкомітету з питань видатків держбюджету Леся Забуранна: Коли ми будуємо велику кількість доріг, в мене постає питання: чи не будуть ці дороги пустими
Катерина Жирій Макроекономічний прогноз на 2021 рік: зростання економіки на 4% за помірного зростанні інфляції
Напередодні Нового року агентство УНІАН опитало провідних економістів країни про прогнози розвитку української економіки в 2021 році. Як же зміниться в прийдешньому році валовий внутрішній продукт України, яку чекати інфляцію та курс гривні? (рос.)
12:13, 28 грудня 2020
Макроекономічний прогноз на 2021 рік: зростання економіки на 4% за помірного зростанні інфляції
Павло Степанець Баланс тижня: місія МВФ розпочала роботу, Кабмін призначив керівника Міненерго, а «Нафтогаз» підвищив ціну газу для тепловиків
Місія МВФ розпочала роботу з перегляду кредитної угоди з Україною, Кабмін призначив Юрія Вітренко в.о. міністра енергетики, а «Нафтогаз» підвищив ціни на газ для теплокомуненерго - такі ключові економічні новини тижня, що минає (рос.)
07:30, 26 грудня 2020
Баланс тижня: місія МВФ розпочала роботу, Кабмін призначив керівника Міненерго, а «Нафтогаз» підвищив ціну газу для тепловиків
Нана Чорна Кошмар для бізнесу. Чому депутати не можуть остаточно вбити податкову міліцію
У парламенті чекає розгляду законопроект, яким "реанімується" податкова міліція. Депутати аргументують ініціативу законодавчими "промахами", які нібито допустили раніше. УНІАН розбирався в ситуації (рос.).
08:45, 23 грудня 2020
Кошмар для бізнесу. Чому депутати не можуть остаточно вбити податкову міліцію
Ірина Прокоф'єва Карантинний бюджет. Як житимемо у 2021 році, коли кожна п’ята гривня – позичена
Поки частина українців обговорювала капелюх на головній ялинці, у політичних коридорах ділили гроші на наступний рік, робили одіозні призначення в міністерства та ігнорували малих підприємців. Чим все це обернеться в прийдешньому році?
19:33, 20 грудня 2020
Карантинний бюджет. Як житимемо у 2021 році, коли кожна п’ята гривня – позичена
Богдан Слуцький Баланс тижня: Рада схвалила держбюджет-2021, гривня зміцнилася, а підприємці продовжили акцію протесту
Верховна Рада прийняла закон про держбюджет на 2021 рік з дефіцитом 5,5 відсотка від ВВП, гривня зміцнюється, а підприємці продовжили акцію протесту проти введення локдауна та фіскалізації - такі ключові економічні новини тижня, що минає (рос.)
07:30, 19 грудня 2020
Баланс тижня: Рада схвалила держбюджет-2021, гривня зміцнилася, а підприємці продовжили акцію протесту
Богдан Слуцький Україна на голодному інвестиційному пайку: як припинити ходіння по колу
Україна десятиліттями перебуває на голодному інвестиційному пайку, коронакриза лише погіршила ситуацію із залученням прямих іноземних інвестицій в національну економіку. Чому закордонні бізнесмени не хочуть вкладати гроші в нашу країну і чи варто очікувати зміни ситуації й зростання інвестицій у 2021 році? (рос.)
08:00, 17 грудня 2020
Україна на голодному інвестиційному пайку: як припинити ходіння по колу
Ігор Орел Баланс тижня: ЄС виділяє Україні 600 мільйонів євро, Кабмін оголошує січневий локдаун, а інфляція зростає
Україна отримала від Європейського Союзу макрофінансову допомогу в 600 мільйонів євро, Кабмін оголосив про введення в країні локдауна з 8 по 24 січня, а Держстат повідомив про прискорення інфляції - такими є основні економічні новини тижня, що минає (рос.)
07:30, 12 грудня 2020
Баланс тижня: ЄС виділяє Україні 600 мільйонів євро, Кабмін оголошує січневий локдаун, а інфляція  зростає
Нана Чорна "Допомога" кредиторів. Чи може Україна вибратися з боргової ями
Держборг України досяг пікового навантаження на бюджет країни. Його погашення в наступному році складе практично половину держскарбниці. У Мінфіні заявили, що націлені на зниження залежності від зовнішніх кредитних ресурсів. Чи можливо це зробити (рос.)?
08:30, 11 грудня 2020
"Допомога" кредиторів. Чи може Україна вибратися з боргової ями
Нана Чорна Платіжки, лічильники та договори. Які зміни слід очікувати у сфері ЖКГ
Верховна Рада ухвалила закон, що передбачає значущі нововведення у сфері ЖКГ. Депутати запевняють, що документ захистить інтереси споживачів та поліпшить роботу постачальників комунальних послуг. УНІАН розбирався, чи це так (рос.).
08:00, 09 грудня 2020
Платіжки, лічильники та договори. Які зміни слід очікувати у сфері ЖКГ
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності