Іван Константинов Прикурити по-крупному. Як влада підтримує сигаретну монополію скандальної компанії, пов’язаної з Януковичем і росіянами
Уряд Дениса Шмигаля проштовхує розпорядження, яким намагаються закріпити монополію скандальновідомої фірми Тедіс на сигаретному ринку. І, попри кримінальні справи, суди і мільярдні штрафи, саме її урядовці прагнуть офіційно зробити Національним оператором на ринку тютюну.
23:25, 28 вересня 2020
Прикурити по-крупному. Як влада підтримує сигаретну монополію скандальної компанії, пов’язаної з Януковичем і росіянами
Дмитро Шварц Баланс тижня: промвиробництво прискорило спад, Кабмін продовжив дерегуляцію, а аеропорт Ужгорода чекає відновлення роботи
Президент України Володимир Зеленський в ході візиту до Словаччини домовився про розблокування роботи аеропорту Ужгорода, уряд в рамках дерегуляції скасував ряд застарілих актів, а Держстат повідомив про прискорення спаду промвиробництва - такі ключові економічні новини тижня, що минає (рос.)
07:30, 26 вересня 2020
Баланс тижня: промвиробництво прискорило спад, Кабмін продовжив дерегуляцію, а аеропорт Ужгорода чекає відновлення роботи
Нана Чорна Новий перерахунок. Коли українські пенсії перестануть бути жебрацькими
Уряд визначився з датою чергової індексації пенсій. А крім цього перерахунку, соціальні виплати українцям зростатимуть з урахуванням підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму. У 2021 році це може статися двічі. УНІАН розбирався, чи зміниться після цього життя українських пенсіонерів (рос.).
08:05, 24 вересня 2020
Новий перерахунок. Коли українські пенсії перестануть бути жебрацькими
Анна Чайка Недолегалізували. Як процвітає нелегальний гральний бізнес
Кілька місяців тому Верховна Рада прийняла довгоочікуваний та багатостраждальний законопроект про легалізацію грального бізнесу. Здавалося б, кінець бандитській епосі нелегального азарту. Та щось пішло не так. Документ так і не запрацював, а підпільні гральні зали продовжують існувати й платити за «кришування». Просто вдвічі більше.
23:10, 21 вересня 2020
Недолегалізували. Як процвітає нелегальний гральний бізнес
Катерина Жирій Дешева іпотека для українців: благо чи ілюзія
Перші особи країни обіцяють зниження ставок по іпотечному кредитуванню до 10 відсотків річних. Однак на практиці все виходить не так райдужно. Що ж потрібно зробити, щоб мрія про покупку власного житла в Україні стала реальністю (рос.)?
16:48, 21 вересня 2020
Дешева іпотека для українців: благо чи ілюзія
Станіслав Ясинський, Андрій Вєтошкін, Андрій Марченко Вижити в карантин. Як малий бізнес долає коронакризу
Економіка всього світу потерпає від коронавірусної кризи, а малий бізнес просто розорився. Якщо ти маленький бізнесмен, то твоє карантинне півріччя - це перехід через прірву по мотузці. І ця мотузка горить! Тож в Україні табличка «зачинено» може з’явитися навіть на ще вчора успішному маленькому підприємстві. Втім, є ті, хто не втратив надії. Як їм це вдалося?
20:00, 20 вересня 2020
Вижити в карантин. Як малий бізнес долає коронакризу
Ірина Коваленко, Владислав Лазар Валютні гойдалки. Чи слід на кінець року чекати долар по 30
До кінця поточного року долар не повинен перевищити заданий в державному бюджеті України коридор – 29 гривень 50 копійок. Але чи втримається він у цих рамках? Чи слід чекати долара по 30 гривень і вище?
19:40, 20 вересня 2020
Валютні гойдалки. Чи слід на кінець року чекати долар по 30
Олександр Куницький Баланс тижня: Кабмін презентував держбюджет-2021, Зеленський обіцяє «людські» зарплати та пенсії, а гривня тим часом втрачає позиції
Кабінет міністрів вніс на розгляд парламенту проект держбюджету на 2021 рік, який передбачає дефіцит скарбниці в 6% ВВП, президент Зеленський пообіцяв українцям підняти зарплати та пенсії до «людського рівня», а гривня продовжує втрачати позиції - такі ключові економічні новини тижня, що минає (рос.)
07:30, 19 вересня 2020
Баланс тижня: Кабмін презентував держбюджет-2021, Зеленський обіцяє «людські» зарплати та пенсії, а гривня тим часом втрачає позиції
Дмитро Шварц Проїдання чи розвиток: який проект бюджету на 2021 рік підготував Кабмін
Уряд вніс на розгляд парламенту проект держбюджету на 2021 рік. Експерти і частина депутатів вважають, що запропонований документ містить ряд ініціатив, до яких вітчизняна економіка просто не готова (рос.).
15:51, 16 вересня 2020
Проїдання чи розвиток: який проект бюджету на 2021 рік підготував Кабмін
Ігор Веков Краща з найгірших. Чи може Україна вирватися з економічного табору країн "третього світу"
Влада постійно акцентує увагу, що одним з пріоритетів для України залишається залучення зовнішнього фінансування на вигідних для нашої країни умовах. Хоча міжнародні фінансові агентства дають Україні непогані рейтинги, з нами продовжують співпрацювати МВФ, ЄБРР та інші, щось зупиняє великих інвесторів. Чи впливають на ситуацію скандали в НБУ і чи можна її змінити?
13:25, 13 вересня 2020
Краща з найгірших. Чи може Україна вирватися з економічного табору країн "третього світу"
Павло Степанець Баланс тижня: Кабмін ухвалив план розвитку економіки, Нацбанк встановив орієнтир інфляції, а «Нафтогаз» представив нові тарифні пропозиції
Уряд ухвалив план пріоритетних дій з розвитку економіки на останні чотири місяці року, Нацбанк зберіг на наступний рік нинішній орієнтир інфляції в п'ять відсотків, а «Нафтогаз» представив нові тарифні пропозиції для населення (рос.)
07:30, 12 вересня 2020
Баланс тижня: Кабмін ухвалив план розвитку економіки, Нацбанк встановив орієнтир інфляції, а «Нафтогаз» представив нові тарифні пропозиції
Катерина Жирій Що обіцяє українській валюті кінець неспокійного року
Гривня на початку осені продемонструвала ослаблення стосовно долара, однак, за словами експертів, причин для занепокоєння немає. Перспективи для української валюти поки сприятливі, але потенційним ризиком залишається друга хвиля коронавірусу (рос.).
14:18, 11 вересня 2020
Що обіцяє українській валюті кінець неспокійного року
Нана Чорна Аліменти та інфляція. Як буде проходити індексація виплат на дитину
Верховна Рада ухвалила закон, згідно з яким судові виконавці зобов'язані щорічно проводити індексацію розміру аліментів. Формулу перерахунку встановлює Кабінет міністрів. УНІАН розбирався в механізмі нововведень (рос.).
07:15, 08 вересня 2020
Аліменти та інфляція. Як буде проходити індексація виплат на дитину
Ксенія Костенко Приватизація vs ліквідація. Як влада розпродає стратегічні підприємства
Стратегічні підприємства в Україні не підлягають приватизації. Але не всі. Коли дуже-дуже треба, можна все. Навіть продати (фактично під ліквідацію) кілька держкомпаній заради землі, на якій вони розташовуються.
23:55, 07 вересня 2020
Приватизація vs ліквідація. Як влада розпродає стратегічні підприємства
Ігор Орел Баланс тижня: Україна виплатила 2 мільярди доларів за зовнішніми боргами, гривня втратила позиції, а Нацбанк зберіг облікову ставку
Міністерство фінансів погасило другу серію облігацій зовнішньої державної позики на загальну суму понад 2 мільярди доларів, гривня продовжила падіння, а Національний банк зберіг облікову ставку на рівні 6 відсотків - такі основні економічні новини тижня, що минає (рос.).
07:30, 05 вересня 2020
Баланс тижня: Україна виплатила 2 мільярди доларів за зовнішніми боргами, гривня втратила позиції, а Нацбанк зберіг облікову ставку
Нана Чорна Підвищення мінімалки та пенсій. Кому доведеться відмовитися від субсидій
В Україні з 1 вересня підвищилася мінімальна зарплата, слідом за цим зросли пенсії та оклади держслужбовців. Як результат, вірогідним може бути скорочення списку одержувачів субсидій для оплати комуналки. При цьому тарифи знижуватися не будуть, вони тільки зростають. (рос.)
08:52, 04 вересня 2020
Підвищення мінімалки та пенсій. Кому доведеться відмовитися від субсидій
Нана Чорна Від штрафу до в'язниці. Влада дала старт тотальній "кадровій" повірці бізнесу
Державна служба з питань праці повідомила про посилення з 1 вересня аудиту бізнесу щодо штатного оформлення своїх працівників. Проводитися перевірки будуть спільно з податківцями, співробітниками Пенсійного фонду та Національної поліції. УНІАН розбирався, з чим це пов'язано і як будуть проходити ці інспекції.
10:51, 01 вересня 2020
Від штрафу до в'язниці. Влада дала старт тотальній "кадровій" повірці бізнесу
Ганна Нагорна Баланс тижня: Рада підвищила мінімальну зарплату, а Кабмін подовжив карантин до 31 жовтня та призначив нового главу «Укрзалізниці»
Верховна Рада з ініціативи президента підвищила мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень, а Кабінет міністрів подовжив адаптивний карантин до кінця жовтня та призначив нового главу «Укрзалізниці» - такі ключові економічні події останнього тижня літа (рос.)
07:30, 29 серпня 2020
Баланс тижня: Рада підвищила мінімальну зарплату, а Кабмін подовжив карантин до 31 жовтня та призначив нового главу «Укрзалізниці»
Катерина Жирій Підвищення мінімалки: турбота про людей або черговий удар по економіці
З вересня мінімальна зарплата в Україні за рішенням парламенту, який підтримав ініціативу президента Зеленського, підвищується до 5 тисяч гривень. В умовах бурхливої коронакризи і за два місяці до місцевих виборів «щедрість» влади багатьма сприймається як популізм і фактор додаткового тиску на економіку. (рос.)
12:41, 26 серпня 2020
Підвищення мінімалки: турбота про людей або черговий удар по економіці
Нана Чорна Тотальна перевірка. Про що повинні знати одержувачі субсидій
У Мінсоцполітики повідомили про масштабну перевірку одержувачів субсидій. Якщо з'ясується, що виплати були призначені неправомірно, то вони будуть припинені, а незаконно отримані суми підлягають поверненню. Втім, будуть винятки (рос.).
12:45, 22 серпня 2020
Тотальна перевірка. Про що повинні знати одержувачі субсидій
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності