этот материал доступен на русском

З'явилися подробиці випуску євробондів "Укрзалізниці"

15:10, 03 липня 2019
Транспорт
1095 0
УЗ розмістила єврооблігації на півмільярда доларів / фото УНІАН

Інвестиційна компанія Dragon Capital та JP Morgan виступили спільними букраннерами та спільними лід-менеджерами для "Укрзалізниці" при розміщенні єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів із прибутковістю 8,25% і терміном погашення в липні 2024 року.

Читайте також"Укрзалізниця" достроково погасила півмільярда кредиту "Ощадбанку"

Про це повідомила прес-служба Dragon Capital.

"Книга заявок досягла піку приблизно у 2,5 мільярда доларів (з 5-кратної перепідпискою) при кількості поданих заявок від понад 175 інвесторів. Дана транзакція є першим розміщенням в "твердої валюти" для квазі-суверенних позичальників з України з 2013 року, а також випуском з найнижчим купоном серед квазі-суверенних позичальників з України з 2011 року", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що кошти від розміщення єврооблігацій, будуть спрямовані на погашення "Укрзалізницею" другої частини бридж-кредиту "Ощадбанку" та безвідсоткової позики від "Фінінпро" в серпні 2019 року, на амортизацію євробондів 2016 року у вересні 2019 року, на часткове погашення боргів "Укрзалізниці" в валюті, а також на капітальні видатки та фінансування робочого капіталу.

Як повідомляв УНІАН, 2 липня "Укрзалізниця" завершила процедуру прайсингу євробондів на суму 500 мільйонів доларів, які будуть розміщені терміном до 2024 року під 8,25% річних.

Довідка УНІАН. "Укрзалізниця" - публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter