Ілюстрація REUTERS

Щоб мінімізувати ризик зараження, громадянам слід по можливості обмежувати своє перебування в громадському транспорті, користуючись велосипедами, самокатами або діставатися до місця роботи пішки.

Читайте такожСтепанов анонсував кадрові зміни у системі охорони здоров’я Львівщини після антирекорду щодо COVID-19

Таку думку в ефірі телеканалу Obozrevatel TV висловив кандидат медичних наук, лікар-імунолог Борис Донськой. "Динаміка, з якою відбувається зростання, дуже невтішна. На якій цифрі вона вийде на плато, поки що неможливо прогнозувати. Думаю, для того щоб вона не росла, люди принципово самостійно повинні змінити свою манеру поведінки", – сказав він.

Відео дня

Лікар підкреслив, що справа не тільки в масках. "Потрібно обмежити контакти, максимально скоротити свої виходи з дому. Не сидіти вдома на карантині, однак максимально раціонально, логістично продумувати, як дістатися до роботи, щоб зустріти найменшу кількість людей, щоб контактувати з найменшою кількістю людей".

У цьому контексті він запропонував тим громадянам, які користуються громадським транспортом, спробувати замінити його на особистий транспорт.

"Уявіть собі, якщо половина людей в Києві пересяде на велосипеди, самокати або пройде ці 5 кілометрів до роботи пішки, наскільки зменшиться кількість контактів, наскільки вільніше буде в громадському транспорті", – підкреслив лікар.