Ілюстрація REUTERS

Серед предметів, вилучених лікарями з інтимних отворів своїх пацієнтів, зустрічалися флакончики від дезодоранту, банка розчинної кави та апельсин.

Експерти Cosmo розповіли про найдивніші знайдені лікарями в інтимних місцях предмети.

Секс-іграшка, яка застрягла на 10 років

У піхві 38-річної шотландки виявили ділдо, зникле десять років тому. Пацієнтка скаржилася на втрату ваги, кататонію, тремор і непритомність. Медичний склад Абердинського королівської клініки переконав жінку розповісти про своє інтимне життя, і з'ясувалося, що 10 років тому її партнер умовив її скористатися секс-девайсом. Обидва партнери були сильно п'яні, тож, ймовірно, просто не помітили пропажі. У жінки був діагностований міхурово-вагінальний свищ, тобто між її сечостатевим трактом і піхвою було виявлено отвір. Через застряглу іграшку сеча збиралася в нирках і викликала ці симптоми.

Читайте такожВчені з'ясували, скільки людей одержимі сексом

Варене яйце в анальному отворі

Яйце було знайдене у 56-річної жінки з Ірану і, як з'ясувалося, не мало нічого спільного із сексуальними іграми. Доктор Махаммад Тагі Никнеджад прокоментував цей випадок з практики так: «Деякі сільські жінки використовували яйце, засовуючи його в задній прохід, щоб вилікуватися від низки захворювань. У них немає постійного доступу до медичної допомоги, тож вони використовують ті засоби, які їм радили ще їхні бабусі».

Ключі від наручників

Канадська пара уявила собі, як сексуально стурбований дракон викрадає прекрасну принцесу, заковує її в наручники та ховає ключі в найбільш потаємному місці її тіла.

Лікарі витягли ключі, які перебували в безпосередній близькості від шийки матки, але попередили жертву, що подібна «грайливість» могла призвести до катастрофічних наслідків аж до хірургічного втручання — адже загроза полягала не тільки в можливих інфекціях, але і в пошкодженні стінки піхви.

Тампон з мобільного телефона

Жінка в Румунії була заарештована за крадіжку телефона в дами у ресторані. Вона стягнула його зі столу, вирушила в туалетну кімнату і просто засунула в себе стільниковий, як тампон. Дама заявила про пропажу, майже одразу ж приїхала поліція і зателефонувала на нього. Телефон витягли за допомогою лікарів. Правда, постраждала чомусь не захотіла забирати його назад.

«Чарівний пил»

Парочка з Каліфорнії вирішила в прямому сенсі слова підсолодити собі життя, в тому числі сексуальне. Для цих цілей вони використовували солодощі, які випускаються у вигляді порошку, який, якщо покласти на язик, буде «вибухати», злегка пощипуючи.

Жінка просто «засипала» в себе ласощі в розрахунку, що її піхві буде так само приємно, як язику. Але щось пішло не так. Замість відчуття легкого пощипування, вона відчула свербіж та печіння. Вирушивши до лікаря, жінка була змушена пройти кілька не дуже приємних процедур з очищення. За словами лікаря, хімічний склад цукерок абсолютно не підходить для слизових піхви та може стати причиною інфекцій, в тому числі кандидозу.

Ручка до мітли

Була знайдена усередині чоловіка й стала причиною смерті нещасного. Чоловік використовував ручку від мітли для мастурбації: любитель оригінальних ласк забирався на драбину й насаджувався на ручку, занурюючи її в себе так глибоко, як тільки міг. На жаль, одного разу щось пішло не так. Драбина впала, і чоловік був насаджений на мітлу, як жук на голку.

На жаль, вона пройшла крізь нього, пошкодивши при цьому печінку, підшлункову і добралася до серця.