Найважче – це визнати існування проблеми \ фото ua.depositphotos.com

Не секрет, що цукерково-букетний період і метелики в животі не триватимуть вічно. Рано чи пізно партнери почнуть жити разом, а зі спільним життям само собою стануть не такими частими букети без приводу, походи в реторан і пристрасть переросте у затишне і більш спокійне відчуття комфорту і надійності.

У цьому немає нічого поганого. Та якщо парі бракує вогника у стосунках, особливо в ліжку, не біда. Усе можна повернути, якщо є бажання в обох сторін, пише nashamama.

Уміння підтримувати стосунки більше нагадує не науку, а мистецтво. У цій справі не існує єдиного вірного підходу, багато в чому доводиться покладатись на емоції – свої та партнера: аналізувати те, що відбувається, експериментувати й намагатися знайти найефективніший спосіб порозумітися.

Відео дня

Читайте такожРозпаліть вогонь пристрасті: як займатися сексом взимку

І краще одразу зазначити, що робота над власним щастям не завжди означає наявність серйозних проблем. Цей процес нагадує одвічне бажання навчатися чогось нового, пізнавати світ, себе та кохану людину. Можна, звісно, залишити любов напризволяще, але навіщо, коли є можливість взяти ситуацію у свої руки.

Для того, щоб відновити пристрасть у стосунках варто час від часу спати в окремих кімнатах, поставити пристрасть у стосунках у пріоритет над домашніми справами, змінити манеру проведення часу разом із коханою людиною.

Варто пам'ятати, що з проблемами не обов'язково боротися самостійно. Перш за все, партнер повинен заручитися підтримкою коханої людини. Не треба лякайтися, якщо це не допомогло або не було таким ефективним, як партнер розраховував. Завжди є варіант звернутися до сімейного психолога або спробувати ще раз, спільно проаналізувати всі перепони на шляху до щастя. Найважче – це визнати існування проблеми.

Вас також можуть зацікавити новини