Тіла загиблих з авто діставали спецзасобами / фото прес-служба поліції Черкаської області

На Черкащині внаслідок зіткнення легковика та вантажівки загинули двоє дорослих і дитина.

Як повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції у Черкаській області.

Аварія сталася сьогодні близько 09:00 неподалік села Мала Севастянівка Уманського району.

Відео дня

"Чоловік, жінка та їхня 12-річна дитина загинули внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на автодорозі "Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам'янка" у Черкаській області", - йдеться у повідомленні.

На Черкащині в ДТП з вантажівкою загинула сім'я

За попередньою інформацією, 40-річний водій автомобіля Volkswagen виїхав за зустрічну смугу руху, де зіткнувся з вантажним автомобілем Renault.

Від отриманих травм водій та пасажири легкового авто загинули на місці аварії.

Поліція встановлює причини та обставини ДТП.

На Черкащині в ДТП з вантажівкою загинула сім'я

Як раніше повідомляв УНІАН, жорстка аварія за участю поліції сталася в місті Первомайськ Миколаївської області. В результаті ДТП серйозно постраждала одна людина.

Зіткнулися автомобіль Renault, за кермом якого перебував 41-річний чоловік, і службове авто Mitsubishi Outlander, водієм якого був 26-річний поліцейський групи реагування патрульної поліції Першотравневого районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області.