
Холодна погода ніяк не полишає Україну. Заморозки на грунті очікуються дві найближчі ночі. Про це попереджає Український гідрометцентр.
За прогнозом синоптиків, найближчої ночі у західних та Житомирській областях будуть заморозки на поверхні ґрунту 0...-5°.
Вночі 11 травня заморозки очікуються у північно-східній частині.
У вказаних областях оголошено І рівень небезпечності.


Погода на завтра - прогноз на 10 травня
В Україні у суботу, 10 травня, очікується хмарна погода з проясненнями.
Вночі у східних, Дніпропетровській і Полтавській областях, а вдень на заході країни пройдуть помірні дощі. У північних, Вінницькій та Черкаській областях опади будуть невеликими. На решті території без опадів.
Вітер північно-західний, західний, 5-10 м/с.
Температура вночі буде +2°...+7°. У західних та Житомирській областях на поверхні ґрунту заморозки 0°...-5°, вдень +9°...+14°. На півдні та сході країни вночі +4°...+9°, а вдень +12°...+17°.
На високогір'ї Карпат вночі без опадів, а вдень пройде невеликий дощ та мокрий сніг. Температура вночі впаде до 0°...-5°, вдень буде +2°...+7°.