Воєнний стан в Україні може позитивно вплинути на відносини з Угорщиною / фото УНІАН

Самостійно відповісти на повномасштабну атаку з боку Росії Україна не здатна. Саме тому МЗС постійно говорить про зарубіжних партнерів і про реакцію, яка вимагає єдності країн-членів ЄС і НАТО.

Читайте такожВ Україні з понеділка розпочнуться масштабні збори резервістів та військовозобов’язаних

Про це розповів експерт-міжнародник Валерій Кравченко, передає «Обозреватель». За його словами, в цьому контексті бентежать коментарі США, які відреагували досить помірно.

Відео дня

"Зокрема, заяви Трампа і Майка Помпео, який сказав: "Це ж ваші проблеми, сідайте і домовляйтеся, Порошенко і Путін". Вибачте, ну, як може домовлятися агресор і жертва? На яких паритетних засадах це бачить собі Помпео?" – обурився Кравченко.

З іншого боку, впевнений він, введення воєнного стану в Україні може позитивно вплинути на відносини з Угорщиною. Адже в подібній ситуації будь-які інші конфлікти і суперечки повинні відійти на другий план.

"Зокрема, дуже добре, що не ввели це положення в Закарпатті. Це було б також можливістю для спекуляцій Орбана і Путіна. Зараз її немає. Фактично, є межа, де сконцентровані основні сили противника і є Азовське море, анексоване поки", – підсумував експерт.