Ігор Клименко планує продовжувати курс реформ, розпочатий Сергієм Князєвим / фото УНІАН

Новий голова Національної поліції Ігор Клименко планує продовжувати курс реформ, розпочатий Сергієм Князєвим, і покращувати роботу поліції.

Про це Клименко сказав в інтерв'ю для сайту Lb.ua.

Клименко каже, що співбесіди в Офісі президента у нього не було, він зустрічався лише з прем'єр-міністром і міністром внутрішніх справ, при призначенні виступав у Кабінеті міністрів.

Відео дня

"І в Кабміні, і пізніше, коли міністр представляв мене особовому складу, я оголосив основні моменти моєї подальшої роботи і курсу Нацполіціі в цілому. Обраний курс міняти не збираюся. Це – перше. Друге – для мене дуже важливо суттєво поліпшити стан реагування на повідомлення про скоєння злочинів і правопорушень", - наголосив Клименко.

Читайте такожЛегалізація проституції та наркотиків в Україні: новий голова Нацполіції розповів своє бачення

Клименко запевнив: "Оцінка роботи поліції і ставлення до неї населення мають найважливіше значення. І це не красиві слова. За останні роки ми зробили дуже багато для того, щоб поліцейський був не просто "гарною вивіскою", а щоб кожен житель найвіддаленішого населеного пункту нашої країни знав, що поліцейський поруч і прийде на допомогу в будь-який час".

"Система прийому заяв і скарг громадян повинна бути вдосконалена. Я буду категорично припиняти будь-які фальсифікації, спроби залишити без розгляду звернення громадян. З цього починається ставлення до нас суспільства. На кожен виклик повинен виїжджати поліцейський – офіцер громади, патрульна поліції або слідчо-оперативна група. І ми зобов'язані це забезпечити. Ця система реагування сьогодні є проблемною через брак, насамперед, особового складу в деяких регіонах, транспорту, матеріально-технічного забезпечення", - заявив новий очільник Нацполіції.

Клименко констатував: "Трапляється, що особовий склад відмовляється виїжджати або навмисне затримує виїзд. Ми таких із системи реагування прибираємо. Але оскільки лава запасних у нас не дуже велика, доводиться перенавчати, пояснювати, що так робити не можна, десь застосовувати дисциплінарні заходи, а десь мотивувати. Для цього є дисциплінарний статут, яким ми регулюємо наші відносини з кожним співробітником".

"Я хочу, щоб усі служби Національної поліції працювали в єдиній системі: слідство, підрозділ кримінального блоку, підрозділ превенції. Вони повинні обмінюватися інформацією і працювати єдиним кулаком. Це стосується, в першу чергу, регіонів. Якщо в центральному апараті це робота на сьогодні налаштована, то в регіонах є над чим працювати", – сказав голова Нацполіціі.