Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Данія підтримує подальший тиск на російського агресора заради врегулювання на Донбасі – МЗС

Глава МЗС Данії наголосив на тому, що співробітництво з Україною визначено пріоритетним у новій данській програмі сусідства на 2017-2021 роки.

В Данії підтримують продовження тиску на Росію / фото fb.ru
В Данії підтримують продовження тиску на Росію / фото fb.ru

Міністр закордонних справ та розвитку Королівства Данія Андерс Самуельсен заявляє про необхідність здійснення подальшого тиску на російського агресора з метою врегулювання російсько-українського конфлікту. Як повідомляється на сайті МЗС України, під час свого перебування в Нью-Йорку міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся зі своїм данським колегою.

Президент Румунії скасував візит до України через новий закон про освіту

Зокрема, Самуельсен підтвердив, що Данія послідовно виступає за підтримання тиску на російського агресора з метою врегулювання російсько-українського конфлікту. У цьому зв’язку співрозмовники обговорили стан виконання Мінських домовленостей та роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, у якій Данія бере активну участь, а також просування ініціативи України щодо розгортання миротворчої операції ООН на Донбасі.

Міністри також торкнулися питання розвитку політичного та економічного діалогу між Україною і Данією. Глава МЗС Данії наголосив на тому, що співробітництво з Україною визначено пріоритетним у новій данській програмі сусідства на 2017-2021 роки. Зі свого боку Клімкін висловив вдячність своєму колезі за допомогу Данії з впровадження політичних та економічних реформ в Україні.

Співрозмовники обговорили розвиток інвестиційного співробітництва і підготовку до наступної конференції з питань реформ в Україні Opportunity Ukraine, яку планується провести у Копенгагені у 2018 році.

Теги: МЗС Данії, тиск на Росію, санкції проти Росії, війна на Донбасі

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку