Керівників п’ятьох обласних прокуратур звільнено з посад / фото REUTERS

Керівників п’ятьох обласних прокуратур звільнено з посад.

"Звільнено з посад п’ятьох керівників обласних прокуратур", - йдеться у повідомленні прес-служби Офіса генпрокурора.

Зазначається, що генпрокурор Андрій Костін підписав накази про звільнення з адміністративних посад за власним бажанням керівників Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Чернігівської обласних прокуратур.

Відео дня

Кадрові зміни у владі – що відомо

На тлі скандалу з непрозорими закупівлями харчів для ЗСУ за завищеними цінами президент Володимир Зеленський днями анонсував гучні зміни у владних структурах.

Так, заяву про звільнення написали заступник глави ОП Кирило Тимошенко та голова Дніпропетровської ОВА Олексій Резніченко. 24 січня генпрокурор Андрій Костін звільнив свого заступника Олексія Симоненка після його скандального відпочинку в Іспанії.

Крім того, в цей же день Кабінет міністрів звільнив ряд заступників міністрів, а саме - В'ячеслава Шаповалова - з посади заступника міністра оборони; Віталія Музиченка - з посади заступника міністра соціальної політики; Івана Лукерю - з посади заступника міністра розвитку громад та територій; В'ячеслава Негоду - з посади заступника міністра розвитку громад та територій.

Також уряд погодив звільнення п'яти голів обласних державних адміністрацій - голову Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка, Запорізької - Олександра Старуха, Київської - Олексія Кулебу, Сумської - Дмитра Живицького та Херсонської - Ярослава Янушевича.

Вас також можуть зацікавити новини: