У породіллі підвищилась температура, її лікують від інфекції антибіотиками / 1obl.ru

У пологовому будинку міста Киштим Челябінської області (Росія) лікарі порізали обличчя новонародженої скальпелем, а провину скинули на молоду матір.

Про це пише місцеве видання 1obl.ru.

Читайте також"Давайте подумаємо": Путін наказав посилити відповідальність за образи

19-річна вагітна поступила до полового будинку нещодавно. Спочатку вважали, що жінка народжувати сама, але в останній момент дитина змінила положення, і лікарям довелось втрутитися.

Бабуся малюка розповіла, що її доньці зробили епідуральну анестезію, проте вона кричала, що все відчуває. Коли ж породіллі зробили загальну анестезію, вона заснула.

Коли мамі й бабусі показали немовля, її щока була розрізана скальпелем. Поріз у лікарні обробили зеленкою, а пацієнтці заявили: «треба було менше смикатися». Медики також запевняють, що шрам з часом зникне і порізу не буде видно.

Зараз матір з дитиною залишаються у пологовому. У породіллі підвищилась температура, її лікують від інфекції антибіотиками. Керівництво закладу ситуацію поки не коментує.

Як повідомляв УНІАН, у Хакасії суд виніс вироки 47-річному дідові та 42-річній бабусі, які спалили в печі свого маленького онука.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram