У Путіна бояться втратити суверенітет віддалених районів Росії, просять перенести столицю за Урал

12:42, 19 серпня 2017
Русский міръ
6950 0

Через внутрішню міграцію Росія може втратити свої "геополітичні переваги" і втратити суверенітет над віддаленими від великих міст територіями, впевнений Крупнов.

REUTERS

Голова наглядової ради Інституту демографії, міграції та регіонального розвитку Росії Юрій Крупнов запропонував перенести столицю Росії за Урал.

Читайте такожНа репетиції параду ВМФ "орли" Путіна не побачили в ньому головнокомандувача (відео)

Така ініціатива міститься в проекті «Доктрина размосквичивания», яку він направив президенту Росії Володимиру Путіну. Крупнов вказує, що Росія «гиперцентралізована», зазначивши, що Московський регіон «увібрав в себе майже п'яту частину всього російського населення», пише "Газета.Ru".

Національний розвиток, підкреслює він, акцентовано на 15-25 мегаполісах, в яких проживає «вже більше половини всіх громадян.

Через внутрішню міграцію Росія може втратити свої "геополітичні переваги» і втратити суверенітет над віддаленими від великих міст територіями, впевнений Крупнов.

«Вимушено накопичуючись у вузьких обмежених точкових зонах, російські люди будуть продовжувати втрачати імпульс життєвої творчості. Вони не захочуть збільшувати чисельність своїх сімей, йти від глобальної чуми вимирання... Ми сьогодні на 1/7 частини світової суші живемо в 7-10 разів скучніше, тісніше, ніж ті ж англійці і німці», — йдеться в проекті.

Як рішення Крупнов пропонує перенести столицю Росії за Урал. Також він вважає, що суцільна авиатизация і повне відновлення судноплавності річок допоможуть зв'язати маленькі міста всередині країни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter