Навального етапували до колонії / REUTERS

Російського опозиціонера Олексія Навального етапували в колонію, яка, як з'ясували ЗМІ, постачає спідню білизну для силових органів РФ.

Про це пише The Insider. За даними видання, мова йде про виправну колонію №2 у Володимирській області Росії. У 2018 році дана установа отримала контракт на поставку чоловічих трусів, сорочок і кальсон для обласного управління Федеральної служби виконання покарань. Сума контракту-821 тисяча рублів. Всього колонія повинна була поставити 4 тисячі трусів і кальсон за ціною в 81 рубль за штуку. Сорочки були оцінені дорожче - по 311 рублів.

скріншот

На офіційному сайті ФСВП Володимирської області навіть є каталог продукції, яку виробляють ув'язнені місцевих колоній. Це сувеніри, меблі, взуття та текстиль, форма для співробітників поліції, спецодяг, білизна. Їх шиють якраз в колонії, де знаходиться Навальний.

скріншот

Примітно, що офіційної інформації про місце утримання опозиціонера російська влада не надала. Про те, що він зараз знаходиться в колонії Володимирській області повідомили ЗМІ з посиланням на власні джерела.

Справа проти Навального: деталі

  • Навальний перебуває під вартою з 17 січня. Його затримали відразу ж після того, як він прилетів до Росії з Німеччини, де проходив лікування після отруєння.
  • 2 лютого суд в Москві задовольнив клопотання про заміну йому умовного терміну на реальне позбавлення волі в колонії загального режиму після того, як Федеральна служба виконання покарань звинуватила Навального в порушенні умов випробувального терміну.
  • З урахуванням перебування під домашнім арештом і в СІЗО Навальному залишилося пробути в колонії близько 2 років 5 місяців.
  • 22 лютого глави МЗС країн-членів ЄС вирішили застосувати новий глобальний режим санкцій за порушення прав людини у зв'язку з кримінальним переслідуванням Навального.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram