Гудков розповів про роль Патрушева в політиці Путіна / REUTERS

Соратник Путіна, секретар російського Радбезу Микола Патрушев своїми обіцянками "виконати цілі, поставлені Путіним" в Україні, намагається "підтерти синці та забої" після візиту в бункер до диктатора.

Таку думку висловив російський опозиціонер Геннадій Гудков в ефірі 24 каналу.

Подібну риторику кремлівського режиму Гудков пояснює відсутністю досягнень у російської армії на сьогодні.

"Звичайно, Україні важко, а російська армія зберігає перевагу в техніці та силі, йде знищення інфраструктури України. Але зараз цілком зрозумілий тактичний план Путіна. І Патрушев грає в цьому відношенні одну з вирішальних ролей", - сказав Гудков.

Цей план, за словами опозиціонера, полягає в захопленні "хоч чого-небудь", по дозволить Путіну "торгуватися" і спробувати утримати окуповані території. І як наслідок-оголосити, що"вони всіх перемогли".

Гудков припускає, що зараз окупанти спробують зосередити зусилля на захопленні південних і південно-східних територій України.

"Ось такий їхній план. Вони розуміють, що не дійдуть до Одеси, не дійдуть до Молдови, до Придністров'я, не здатні захопити Київ і не впораються з Харковом. Це всі вони розуміють, особливо те, що закінчення війни - не за Росією", - сказав він.

Останнім часом у ЗМІ циркулюють чутки про погіршення здоров'я президента країни-агресора Володимира Путіна. У зв'язку з чим виникає питання про його наступника. Як вдалося дізнатися журналістам, тимчасово замінити головного кривавого диктатора світу може секретар Радбезу РФ Микола Патрушев.