23 червня - річниця маршу Пригожина на Москву / скріншот

У Росії ФСБ проводить "велику спецоперацію" щодо близьких соратників Євгена Пригожина до річниці так званого "маршу справедливості" ПВК "Вагнера" на Москву, який розпочався 23 червня 2023 року, пише російський канал ВЧК-ОГПУ з посиланням на джерела.

"Операція проводиться в різних містах. Джерела повідомили про два епізоди в Санкт-Петербурзі. 19 червня на місці злочину взяли одного з першопрохідців кримінальної петербурзької журналістики Кирила Мєтєлєва... Відправлено під варту колишнього керівника знаменитої "фабрики тролів", людину, яка відповідала за PR Маршу, Іллю Горбунова", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що Горбунова затримали теж на гарячому в ніч із 21 на 22 червня, намагався чинити опір.

Відео дня

"Саме Горбунов керував усім процесом із медійного висвітлення "маршу справедливості", організовував групи підтримки та намагався вивести людей на вулиці. За словами джерела, документально Горбунов і Мєтєлєв оформлені за статтями про шантаж і вимагання". - говориться у повідомленні.

Нагадаємо, голова "вагнерівців" Євген Пригожин торік спробував організувати похід на Москву, щоб повалити міністра оборони Сергія Шойгу.

У підсумку Пригожин не дійшов до Москви, а зупинився за 200 кілометрів від столиці РФ. Ватажок ПВК пішов на переговори з Олександром Лукашенком, який на прохання Путіна взяв на себе роль посередника в конфлікті.

Вас також можуть зацікавити новини: