Колаж УНІАН / фото "Обережно, новини", ua.depositphotos.com

Мешканець Томської області вистрілив у свого знайомого з рушниці, щоб потрапити до в'язниці і вирушити на війну проти України.

Як повідомляє російський Telegram-канал Astra, Олексій Орлов хотів підписати контракт із Міністерством оборони, проте йому відмовляли через відсутність прописки. На початку року він вистрілив у свого знайомого з рушниці, заявивши, що той буде його "квитком на "СВО".

На суді Орлов визнав провину, сказавши, що "вистрілив би точніше", якби був тверезий. Його визнали винним у погрозі вбивством і заподіянні шкоди середньої тяжкості, однак пом'якшили вирок через його бажання вирушити на війну.

Відео дня

Росіянин отримав два роки умовного ув'язнення, нещодавно він опублікував у мережі фотографію у військовій формі окупаційної армії РФ.

Армія Росії: останні новини

У травні в Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що у війну проти нашої країни залучено близько 514 тисяч російських загарбників.

У розвідці зазначали, що з початку цього року загальна кількість сухопутної компоненти армії РФ, залученої у війну, збільшилася на 54-64 тисячі осіб.

За даними Генерального штабу ЗСУ, Росія вже втратила в цій війні понад 528 тисяч солдатів.

Вас також можуть зацікавити новини: