Представник чеченської діаспори пояснив, чому Путін мовчить про Кадирова / фото REUTERS

Російська влада хотіла би призначити в Чечні свого губернатора. Водночас у Кремлі поки не готові до раптової смерті Рамзана Кадирова.

"Так, можна сказати, що сьогодні таким чином (отруївши – УНІАН) могли усунути Кадирова. Але, можливо, що зараз ще й не час його усувати. У мене зараз двояке враження від того, що відбувається. Я говорив, що він буде наступним за схемою, яку вибудовує російська влада. Але чи вигідно їм прямо зараз усувати його? Я в цьому не впевнений. Можливо, що ще не прийшов час, щоб його усувати, щоб порушувати вибудувану схему", - розказав керівник чеченського руху "Єдина сила" Джамбулат Сулейманов в інтерв'ю Radio NV

При цьому він вказав, що хворого Кадирова поки ще намагаються утримати при владі, тому що Москва не готова до різкої зміни ватажка.

Відео дня

"Ми всі знаємо, що Кадиров хворів давно. Це міг бути, так би мовити, розтяжний акт його повільного усунення, а могло бути, що він хворів. Його сьогодні намагаються якось утримати в системі певний час, поки не буде підготовлена інша схема вибудовування влади в Чечні. Я більше схильний вважати друге, що вони сьогодні не готові до миттєвої зміни Кадирова. І тому немає коментарів від оточення Путіна з приводу його здоров'я. Мені здається, що все-таки прямо сьогодні і зараз вони не готові були замінювати", - підсумував Сулейманов.

Кадиров хворий - останні новини

В українській розвідці повідомили, що стан лідера Чечні Рамзана Кадирова погіршився. Крім того, в мережі з'явилася інформація, що він або в Комі, або померти.

При цьому журналісти з'ясували, що у вересні літак Кадирова тричі літав до Москви, де і залишився після останнього рейсу. У свою чергу в Кремлі не дають довідок про стан здоров'я ватажка Чечні. Водночас повідомляється, що Кадиров у відпустці з 3 липня. 

Вас також можуть зацікавити новини: