REUTERS

Російському диктатору Путіну у ніч з п'ятниці на суботу нібито знадобилася медична допомога.

Про це сьогодні пише російський Телеграм-канал "Генерал СВР". Його нібито веде колишній генерал Служби зовнішньої розвідки РФ, який володіє інформацією, недоступною громадськості. Також цей канал вважають пов'язаним з політологом Валерієм Солов'єм.

"Близько першої години ночі до президента викликали медпрацівників, які чергували в резиденції. Путін поскаржився на сильну нудоту. Через двадцять хвилин була викликана додаткова бригада медиків з лікарями президента. Відомо, що лікарі надавали допомогу і були біля Путіна протягом трьох годин і після поліпшення стану президента покинули його покої", - сказано в повідомленні.

Відео дня

За даними джерела, через стан здоров'я диктатора нібито було вирішено на поточному тижні задіяти замість нього двійника, а для відео можуть застосувати технологію Deepfake.

"Так, може статися, "занадто здоровий" Путін в осяжній перспективі виявиться "занадто живим", - пише"Генерал СЗР".

Передбачувані хвороби Путіна

Раніше низка експертів і ЗМІ з різних країн стверджували, що Володимир Путін хворий. Зокрема, російському президенту приписували різні види раку, а також шизофренію, деменцію і хворобу Паркінсона. В кінці травня з'явилася інформація, що Путіна прооперували.

На початку червня колишній друг президента РФ і екс-банкір Сергій Пугачов говорив, що у Путіна може бути рак.