Одна з підозрюваних у вбивстві Шеремета поспілкувалась з журналістами / фото УНИАН

Інна Грищенко, яка фігурує у розмовах підозрюваних у причетності до вбивства влітку 2016 року журналіста Павла Шеремета, заявила, що у 2016 році не була знайома з жодним із трьох підозрюваних.

Читайте такожВбивство Шеремета: фігурантка справи Дугарь заявила, що дізналася про журналіста лише нещодавно (відео)

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона розповіла журналістам у залі Печерського суду, де наразі триває засідання щодо продовження Грищенко запобіжного заходу у справі про замах на вбивство бізнесмена в Косові Івано-Франківської області.

Відео дня

Вона зазначила, що не розуміє, чому підозру слідства викликали саме Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко та Яна Дугарь.

За словами Грищенко, вона не була знайома із ними у 2016 році - з Кузьменко вона познайомилась у 2018 році, а з Дугарь і Антоненком - лише в кінці літа 2019 року.

Вона також зазначила, що на фронті чула, що в одному з добровольчих батальйонів була людина з позивним «Нацик», однак особисто його не знає, ніколи з ним не спілкувалася і не бачила.

Грищенко також уточнила, що з цивільним чоловіком Кузьменко Петром Кияном вона познайомилась у 2018 році, але більше з ним спілкувався її чоловік Владислав Грищенко.

За словами Грищенко, її чоловік не був особисто знайомий за Антоненком, якого слідчі вважають організатором вбивства Шеремета.

Як повідомляв УНІАН, Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року в Національній поліції заявили, що у причетності до вбивства журналіста підозрюють п'ятьох осіб: музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненка, лікаря Юлію Кузьменко (псевдонім «Ліса»), військову медсестру Яну Дугарь і подружжя добровольців Інни («Пума») і Владислава («Буча») Грищенків. Підозри вручили Антоненку, якого слідство вважає організатором вбивства, Кузьменко, яка, на думку слідства, закладала вибухівку під авто журналіста, та Дугарь, яка на передодні вбивства нібито фотографувала камери спостереження на місці злочину.

Правоохоронці стверджують, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні.

13 грудня Печерський районний суд Києва обрав Дугарь запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, а Кузьменко - у вигляді тримання під вартою до 8 лютого 2020 року. Вночі 14 грудня суд постановив заарештувати на 2 місяці Антоненка.

18 грудня стало відомо, що Антоненко скористався правом, передбаченим ст. 63 Конституції України, відмовитись давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, через підозри в упередженості слідчих.

23 грудня Київський апеляційний суд залишив Антоненка під вартою, а 24 грудня - Кузьменко.