Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Історики презентували інтерактивну карту всіх битв в історії людства

Розробники веб-платформи аналізу і візуалізації даних Nodegoat презентували інтерактивну карту всіх битв в історії людства.

battles.nodegoat.net
На карті можна не тільки обрати потрібний регіон, але і задати історичний період / battles.nodegoat.net

Джерелом інформації для Nodegoat стали записи про 8049 битв (з 2500 року до нашої ери до 2015 року нашої ери), представлені в онлайн-енциклопедіях Wikipedia і DBpedia, пише Лента.ру з посиланням на Gizmodo. Однак програма змогла локалізувати в просторі і часі лише 2657 битв.

На карті можна не тільки обрати потрібний регіон, але і задати історичний період. Вказавши на мітку битви, користувач бачить вікно, де вказано назву і посилання на статтю про неї в онлайн-енциклопедії. Крім того, програма допомагає знайти маловідомі битви в екзотичних куточках планети.

Історики розробили інтерактивну мапу змін кордонів держав за останні 5000 років

Отримана картина при всій своїй фрагментарності дозволяє зробити деякі висновки. Наприклад, більшість битв на території Північної Америки мали місце при завоюванні континенту європейцями, військове насильство в Європі носить циклічний характер, а більшість відомих битв на території Південно-Східної Азії пройшли в останні кілька століть. 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку