“Чорнобиль в документах та фотолітописі”. У Центральному музеї відкриється фотовиставка

15:43, 18 квітня 2006
435 0

20 квітня о 12.00 у Центральному музеї Збройних Сил України відбудеться відкриття фотовиставки “Чорнобиль в документах та фотолітописі”. Про це УНІАН повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України.

Виставка презентує широкому колу відвідувачів унікальні документи, зокрема, сторінки щоденника голови Ради Міністрів УРСР та голови Республіканської урядової комісії з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Олександра ЛЯШКА, фотографії військового фоторепортера Юрія ЩОКОВА. Крім того, на виставці будуть представлені матеріали з творчого доробку безпосереднього учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС полковника Анатолія МАЛАХОВА.

Виставка працюватиме щодня з 10.00 до 17.00, крім понеділка, у приміщенні Центрального музею Збройних Сил України за адресою: Київ, вул. Грушевського, 30/1, телефон для довідок: 284-62-12.

Виставку організовано за підтримки Кабінету Міністрів України та Центрального управління радіаційного, хімічного, біологічного захисту Головного управління оперативного забезпечення Командування сил підтримки ЗС України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter