Усі кошти з дорожнього фонду на наступний рік будуть перенаправлені на потреби оборони / фото УНІАН

Усі кошти з дорожнього фонду у 2024 році будуть перенаправлені на потреби безпеки й оборони України, але дорожня галузь продовжить отримувати фінансування завдяки трьом ключовим джерелам. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Усі кошти з дорожнього фонду на наступний рік (94,7 млрд грн) будуть перенаправлені на потреби оборони, що дозволить мобілізувати усі можливі внутрішні ресурси на цей напрямок", - зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Зазначається, що відповідний ресурс буде сформовано за рахунок акцизів з авто та пального, а також інших платежів, з яких фінансувалося будівництво та ремонт доріг.

Відео дня

При цьому у наступному році дорожня галузь продовжить отримувати фінансування завдяки трьом ключовим джерелам:

- залишки коштів дорожнього фонду станом на 1 січня 2024 року, не використані в попередні бюджетні періоди (2021-2023 роки), підуть на утримання доріг у зимовий період;

- дороги, які є необхідними для військових потреб, будуть фінансуватися за рахунок коштів з резервного фонду уряду України;

- будівництво та ремонт доріг також заплановано в рамках проектів, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями та урядами країн-партнерів.

Дорожній фонд України – останні новини

У вересні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пообіцяв мінімізувати видатки на ремонти доріг у бюджеті-2024.

10 листопада міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що понад 95 мільярдів гривень з дорожнього фонду підуть на потреби оборони та розвиток оборонно-промислового комплексу України. Він тоді пояснив, що ці кошти підуть на виробництво та закупівлю морських дронів і БПЛА (43,3 млрд грн), а також 51 млрд грн на впровадження нових технологій в секторі ОПК та для виготовлення зброї.

Вас також можуть зацікавити новини: