Георгій Гекман зазначив, що коли починав переведення, то імідж ТЦК був ще не настільки споганений / колаж УНІАН, фото Новинарня, УНІАН

Військовий Георгій Гекман заявив, що до свого переведення на роботу в ТЦК та СП мав кращу думку про цивільних людей. За його словами, під час служби у 80-й окремій десанто-штурмовій Галицькій бригаді він майже не бачив мирних людей, адже там переважно був військовий колектив. 

"Коли я починав переведення - у жовтні 2023 року, імідж ТЦК ще не був настільки споганений. На третій-четвертий місяць очікування переводу - десь тоді й почалася ця різка кампанія проти ТЦК. Я тоді трохи напружився, але коли прийшов, швидко адаптувався. Мені більше дошкуляло інше. До переведення в ТЦК, у 80-й бригаді, я мав значно кращу думку про цивільних. А коли потрапив в ТЦК, в мене ставлення кардинально змінилося. Я побачив, що навколо багато відверто неадекватних людей. І що їх часом навіть більше, ніж адекватних", - зазначив інструктор відділення рекрутингу та комплектування у Сихівському РТЦК та СП міста Львова в інтерв'ю "Новинарні".

Він наголосив, що думка про цивільних змінилася, коли військовий почав контактувати з ними.

Відео дня

"У "вісімдесятці" цивільних я практично не бачив, це був суто військовий колектив. А тут навпаки - маленька група військових, які об’єднані і стоять один за одного, а проти них - велика кількість агресивних цивільних", - додав Гекман.

Мобілізація в Україні - останні новини

Раніше член комітету ВР з питань національної безпеки Федір Веніславський заявив, що у Раді не розглядають жодних законодавчих ініціатив щодо зниження мобілізаційного віку або примусового призову жінок до армії. За його словами, служба жінок у війську проводиться виключно за добровільною згодою.

Водночас військовий експерт Євген Дикий наголосив, що в Україні було провалено мобілізацію. Він зазначив, що за це в першу чергу відповідає Верховна Рада.

Вас також можуть зацікавити новини: