Як найчастіше ламаються ноутбуки та смартфони: опитування / фото ua.depositphotos.com

Аналітики з Secure Data Recovery опитали понад двоє тисяч американців, щоб дізнатися, як вони зламали свої ноутбуки та телефони.

Виявилося, що найчастіше електроніка виходить з ладу після падіння і фізичного впливу. Також користувачі розкрили, якими найкурйознішими способами вони випадково ламали свої гаджети.

Серед опитаних з поломками ноутбука стикалися 38% користувачів. Найчастіше пристрої виходять з ладу через падіння (46%), проливання напоїв (33%) і їжу, яка потрапила всередину (30%). П'ята частина опитаних хоча б раз ламала екран, а у 35% з різних причин вмирав акумулятор.

Відео дня

Що стосується вартості ремонту, за своє життя американці витрачають в середньому $534 на лагодження ноутбуків. При цьому найчастіше поломки ремонтуються по гарантії й тільки 37% американців оплачують ремонт зі своєї кишені.

Найпоширеніші поломки ноутбуків / джерело: Secure Data Recovery

Своєю чергою, у смартфонів найбільш проблемним місцем очікувано виявився екран: його мінімум один раз на кожному пристрої ламали 75% опитаних. Найпопулярніша причина поломки – падіння на тверду поверхню (46%) і заливання рідинами (43%).  

Взагалі, потрапляння вологи в телефон – звичайне явище. Щоб висушити його, 44 відсотків опитаних кладуть смартфон в рис і тільки в 60% випадків їм це вдавалося. Ще один цікавий факт – 23% американців хоча б раз впускали свій телефон в унітаз.

Згідно з опитуванням, американці за своє життя в середньому витрачають 617 доларів на ремонт смартфонів. При цьому більшість опитаних (59%) платять за поломку телефону зі своєї кишені, оскільки у них немає гарантії.

Найпоширеніші поломки смартфонів / джерело: Secure Data Recovery

Бонусом автори поділилися найсмішнішими причинами поломок:

  • прибираючи сніг, впустив телефон і випадково вдарив його лопатою;
  • чхнувши, впустив телефон з балкона;
  • пішов у басейн, забув витягнути з кишені плавальних шортів і плавав з ним;
  • запік в духовці;
  • виправ в пральній машині;
  • морська свинка помочилася на клавіатуру ноутбука і в результаті зламався жорсткий диск;
  • на руку сів жук і від переляку кинув смартфон на землю;
  • впустив смартфон в банку зі сметаною, залив динаміки й порт зарядки;
  • дитина вирішила, що смартфон хоче пити.

До речі якщо ви тільки що оновилися новеньким Android-смартфоном, рекомендуємо приділити особливу увагу його первинному налаштуванню. Вважається, що операційна система від Google набагато функціональніша, але складніше в освоєння в порівнянні з iOS, яка стоїть в айфонах.

Тому важливо відразу все налаштувати правильно, щоб отримати максимальне задоволення від користування пристроєм. УНІАН ділився порадами, що потрібно зробити відразу після покупки нового Android-смартфона.

Вас також можуть зацікавити новини: