![За словами воїна, у його бригаді всі можуть розраховувати один на одного / колаж УНІАН, фото 3 окрема штурмова бригада, скриншот За словами воїна, у його бригаді всі можуть розраховувати один на одного / колаж УНІАН, фото 3 окрема штурмова бригада, скриншот](https://images.unian.net/photos/2024_09/1725801975-3078.png?r=320157)
У Третій штурмовій бригаді немає ні "аватарів", ні мобілізованих з "бусиків". За словами військового Романа, у бригаді кожен один одному довіряє. Про це він сказав у коментарі для Новини.LIVE, відповідаючи на запитання журналістки про службу в бригаді.
"Я не був ніде більше на службі, але у Третій штурмовій добре, бо там я можу розраховувати на кожного зі своїх побратимів. Немає тут ні "аватарів", ні всяких цікавих штук. Ми кожен один одному довіряємо", - зауважив військовий.
Також боєць порадив чоловікам, які бояться мобілізуватися, самостійно долучатися до служби та обирати відповідну посаду у війську, а не чекати повістки.
"Треба піти обрати, яку професію він (військовозобов'язаний - УНІАН) хоче, і тоді буде більше шансів, що він потрапить до нормальних командирів. У нас принаймні добрі командири", - підкреслив Роман.
За словами захисника, у його бригаді всі можуть розраховувати один на одного, а командири не відправляють своїх підлеглих "на м'ясо".
Українські військові про мобілізацію
Раніше капітан ЗСУ та музикант Олександр Буліч заявив, що застосунок Міністерства оборони України "Армія+", створений для боротьби з бюрократією, має відчутні переваги для військовослужбовців. За його словами, чим швидше цифровізація буде впроваджуватися, тим буде краще.
Своєю чергою солдат Михайло на псевдо "Маестро" розповів, що більшість українських військових, що протистоять ворогу на фронті, втомилися і потребують відпочинку.
"Хлопці дійсно втомилися. Багато-то хоче повернутися до сім'ї, до дітей, в мирне життя. Будемо чесними: трохи ви погуляли, дайте тепер нашим. Бо коли постійно перебуваєш на війні і потім повертаєшся в соціум, повертаєшся уже іншою людиною. Чим довше там знаходишся, тим довше відходиш. З'являються свої звички, жарти, традиції, яких не розуміють цивільні", - пояснив військовий.