На думку експерта, Путін не змінив своєї позиції ні на дюйм від початку війни / скріншот

Президент США Дональд Трамп нарешті зізнався європейським лідерам цього тижня, що російський лідер Володимир Путін не зацікавлений у мирі - не в останню чергу тому, що він думає, що перемагає. Про це пише аналітик Хаміш де Бреттон-Гордон для Telegraph.

"Великий ділок, схоже, нічого не домігся у своїй марафонській розмові з російським президентом, і легко відчути, що він здається. Звичайно, його найближча команда випромінює дуже сильну атмосферу, що вони були б раді дистанціюватися від того, що здається нерозв'язною проблемою", - зазначає експерт.

Він стверджує, що Трамп і його команда "пихато і наївно тупцювали" у своїх спробах покласти край бойовим діям в Україні, зарозуміло думаючи, що вони знають краще, ніж будь-хто інший, хто був залучений.

Відео дня

"Коли вони мали справу з кров'ю і кишками, а не з нерухомістю, їх настільки повністю переграв тиран із кам'яним обличчям у Кремлі, що легко зробити висновок, що Трамп може погіршити становище українців і Європи, а не поліпшити його. Поки ми всі зупиняємося і ловимо кожне слово Трампа, Путін продовжує свій заявлений план з відновлення західних кордонів Радянського Союзу", - пише де Бреттон-Гордон.

На його думку, російський лідер не змінив своєї позиції ні на дюйм від початку війни.

"Російські вимоги про припинення вогню - про виведення українських військ з усіх чотирьох областей, які частково контролюються Росією, і про відхід від Заходу - нездійсненні для президента Зеленського. Путін знає це, і він також знає, що для свого довголіття в Кремлі і, ймовірно, для свого особистого виживання він повинен досягти, принаймні, своєї головної мети - підпорядкувати Україну", - зазначає аналітик.

Він твердо впевнений, що Путін не зможе довго битися, якщо ціна на нафту марки Urals впаде до 50 доларів за барель, а це те, що Трамп може зробити. Серйозні санкції проти Росії і тих, хто купує її нафту, перебувають у його владі і дадуть результати. Подальші санкції США в кінцевому підсумку призведуть до "смерті від тисячі скорочень" російської економіки. Де Бреттон-Гордон пояснив:

"Тим часом, ми в Європі повинні, як каже Трамп, зробити свій внесок. Подобається вам це чи ні, незаконне вторгнення Путіна понад три роки тому повернуло холодну війну в Європу, яка в будь-який момент може стати гарячою. Сил США в Європі буде менше, ніж було за часів старої холодної війни, тому ми не повинні просто озброюватися, як тоді: нам потрібно діяти краще. Ми маємо підготуватися до війни або бути готовими програти. Балтійські держави і Польща знають, що вони наступні в списку Путіна на підпорядкування, і якщо це станеться, ми всі будемо в стані війни в Європі".

На його думку, коли Путін подивився на захід 24 лютого 2022 року, він не побачив життєздатного звичайного стримування, а коли він подивиться на Захід завтра, він має побачити потужну коаліцію в Європі, яка здатна відправити його туди, звідки він прийшов.

Санкції проти РФ

Раніше демократ Річард Блюментал і республіканець Ліндсі Грем заявили, що готові подати законопроєкт про санкції проти РФ, якщо Росія не покаже, що вона дійсно готова йти на припинення вогню. Зазначається, що цей законопроєкт уже має 80 голосів.

У США групи впливу тиснуть на сенаторів і конгресменів, щоб ті вели більш жорстку розмову з Росією. Таку думку висловив генерал української армії, голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

Вас також можуть зацікавити новини: