Ревінь може рости і на звичайному городі / фото pixabay

Ревінь класифікують зазвичай як овоч, проте в кулінарії його використовують як фрукт. Міністерство сільського господарства США теж вважає ревінь фруктом. Видання Southern Living розповіло, як купувати, зберігати та використовувати ревінь. 

Відомо, що сам по собі ревінь є досить кислим, тому його здебільшого готують з великою кількістю цукру та часто поєднують із солодкими ягодами, такими як полуниця або малина. 

Коли ревінь є свіжим, то він хрумтить, як селера, проте під час варіння або запікання він стає м'якшим. 

Відео дня

Як правильно обирати ревінь 

Експерти радять шукати блискучі та тверді стебла, які не мають видимих дефектів. Колір не обов'язково може бути показником стиглості, адже ця рослина може бути більш червоною, зеленою або рожевою, все залежить від сорту. Зазвичай стебла середнього розміру є менш жорсткими, ніж великі. 

"Якщо ви збираєте ревінь на власному городі, шукайте міцні, вертикальні стебла, перш ніж витягувати їх з ґрунту. Обов'язково викиньте будь-яке листя, оскільки воно токсичне для людей і домашніх тварин. Навіть вживання невеликої кількості може призвести до неприємних побічних ефектів, таких як нудота і блювота", - порадили у матеріалі. 

Здебільшого сезон ревеню триває з квітня по червень, хоча в районах, де земля не промерзає взимку, він росте не так добре. 

Як зберігати ревінь

Якщо ви купуєте свіжий ревінь, зберігайте його щільно загорнутим у фольгу в морозильній камері холодильника та використайте впродовж 24-48 годин після покупки. Якщо ви маєте занадто багато ревеню, то можете його заморозити для наступного використання. 

Як використовувати ревінь

Зазвичай ревінь додають до десертів у вигляді компоту або тонко нарізають і запікають разом з десертом. Також його можна додавати в морозиво.

"Якщо ви використовуєте заморожений ревінь і варите з нього компот, немає потреби розморожувати його перед використанням у рецепті. Якщо ви запікаєте ревінь безпосередньо в рецепті, ми рекомендуємо розморозити його та відцідити перед використанням", - додали у публікації. 

Інші цікавинки на тему їжі та продуктів

Як писав УНІАН, соцмережами поширюються відеоролики, в яких розповідається, що заморожування хліба робить його кориснішим для здоров'я. Щоб з'ясувати, чи справді це так, було проведено дослідження, в якому взяло участь 10 здорових людей. 

"Для зразків домашнього хліба заморожування і розморожування хліба зменшило підвищення рівня цукру в крові на 31 відсоток протягом двох годин. Цікаво, що підсмажування свіжого хліба також знизило підвищення рівня глюкози на 25 відсотків", - розповів дієтолог Дуейн Меллор.

Також дієтолог розповіла, чи можна їсти яйця з хлібом на сніданок. За її словами, після вживання яєць із хлібом у крові людини може зрости рівень цукру.

"Додавання хліба до яйця на сніданок може спричинити невеликий стрибок рівня цукру в крові, як порівняти з вживанням лише яєць. Це тому, що хліб містить вуглеводи, які можуть підвищити рівень цукру в крові швидше, ніж яйця, багаті білком", - пояснила Санчі Тіварі.

Вас також можуть зацікавити новини: