Військовий отримав легкі тілесні ушкодження  / фото pmg.ua

У результаті вибуху невідомого предмета на полігоні у Чернігівській області постраждав один військовослужбовець. Чоловік отримав легкі тілесні ушкодження і зараз перебуває у медзакладі.

Читайте такожСтало відомо про стан чотирьох постраждалих від вибуху у Кропивницькому

Про це повідомив підполковник, начальник прес-центру оперативного командування "Північ" Віталій Кирилов, передає «Обозреватель».

Відео дня

"Двоє військовослужбовців оглядали територію і знайшли невідомий вибуховий предмет. Один із чоловіків взяв його в руки і кинув у багаття, через що й стався вибух. Постраждав один військовослужбовець, інший ушкоджень не отримав. Обидва були доправлені до медзакладів, де їм надали першу медичну допомогу. Інформація, яку ми давали на сторінці у Facebook, про те, що один із військовослужбовців отримав поранення середньої тяжкості, не підтвердилась. Він отримав легкі тілесні ушкодження і перебуває зараз у стаціонарному лікувальному закладі", — сказав він.

Наразі призначили службове розслідування, повідомив Крилов. Порушувати кримінальну справу поки що не будуть, пояснив він.

"Будуть з'ясовувати всі причини та обставини даного випадку і вже за результатами цього службового розслідування стане зрозуміло, чи буде він покараний чи ні", — додав начальник прес-центру.