Наразі в Україні розпочався період передвесіння / фото Mariya / Pixabay

Метеорологічна весна в Україні настане, коли середньодобова температура долатиме позначку у 0 градусів впродовж кількох діб поспіль на конкретній метеостанції. Про це в коментарі NV розповіла синоптик Українського гідрометцентру Наталія Птуха.

Наразі, за її даними, настання метеорологічної весни синоптики поки не фіксують.

"Але, як кажуть наші агрометеорологи, вже розпочався період передвесіння - так вони його описують", - каже Птуха.

Відео дня

Так, за даними синоптика, у Києві та області 21-22 очікується невеликий дощ, вночі подекуди з мокрим снігом, а 23-24 лютого - вже буде погода без опадів, але здійметься вітер.

21-22 лютого в нічні години на Київщині очікується 0…+2, а вдень стовпчики термометрів покажуть +4…+6. 24 лютого вночі очікується навіть до +6. Вдень як 23-го, так і 24-го синоптик прогнозує +9…+11. "Ось такі вже зовсім нелютневі температури", - підкреслює вона.

Коли в Україні настане тепла весна - прогноз бабака Тимка

2 лютого у світі святкують День бабака. Цього року бабак Тимко з Харківщини не побачив своєї тіні, що, згідно з прикметами, віщує ранню весну. "Тимко каже, що досить з нас вже нестабільної весни. Що весна може бути тільки українською. Тож чекаємо через шість тижнів нашу українську теплу весну", - сказала доглядачка бабака.

Вас також можуть зацікавити новини: