Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Грицак підтвердив існування листів, здобутих хакерами при зломі пошти Суркова

Голова Служби безпеки України Василь Грицак підтвердив існування листів, які свідчать про вжиті Російською Федерацією заходи щодо дестабілізації політичного життя в Україні, які було здобуто хакерами при зломі пошти помічника президента Росії Владислава Суркова.

Голова СБУ існування листів, здобутих хакерами при зломі пошти Суркова / antimodern.wordpress.com
Голова СБУ підтвердив існування листів, здобутих хакерами при зломі пошти Суркова / antimodern.wordpress.com

Як передає кореспондент УНІАН, про це Грицак сьогодні повідомив на брифінгу в Одесі.

«Я можу підтвердити, що такі листи існують. Так званою «Кіберхунтою» було здобуто ці матеріали. Зараз ці матеріали досліджуються в СБУ», - сказав керівник відомства.

Він зазначив, що ці листи за багатьма пунктами майже збігаються з листами, які українськими спецслужбами було вилучено в процесі слідчих дій. Зокрема, при документуванні спроби дій щодо федералізації Закарпаття - створення псевдореспубліки в Закарпатській області.

«І відомості, які є в цих листах, і які було здобуто «Кіберхунтою», надзвичайно схожі. Тобто методи виконання всіх цих речей - на ті документи, які офіційно фігурують у матеріалах кримінального провадження», - сказав голова СБУ.

СБУ проводить експертизу нібито листування "сірого кардинала" Кремля щодо дестабілізації України

Як повідомляв УНІАН, група українських хакерів "Кіберхунта" заявила, що зламала електронну пошту помічника президента РФ Владислава Суркова, і оприлюднила копії документів, в яких викладаються заходи щодо дестабілізації політичного життя в Україні, наслідком чого мають стати дострокові парламентські і президентські вибори.

26 жовтня прес-секретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив журналістам, що Сурков не користується електронною поштою, тому українські хакери не могли викрасти його листування.

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк 4 листопада повідомив, що листування Суркова, яке викладено хакерами-патріотами «Кіберхунта», є автентичним, що підтверджено експертизами МВС, СБУ, а також низкою дуже професійних авторитетних міжнародних організацій.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку