Путін збожеволів у 2011 році, коли Медведєв міг його вбити / REUTERS

Російський диктатор Володимир Путін збожеволів у грудні 2011 року, коли президентом РФ був Дмитро Медведєв, а росіяни вийшли на вулиці. Саме тоді у Медведєва була можливість посадити свого конкурента.

Про це в інтерв'ю Наталії Мосейчук розповів колишній розвідник РФ та співробітник КДБ Сергій Жирнов. На його думку, Путін психологічно зламався у 2011-2012 роках.

"Його психологічний злам стався у 2011-2012 роках, коли він посадив Медведєва замість себе гріти трон. Він чотири роки нібито дивився на себе збоку... Найстрашніше розпочалося у грудні 2011 року, коли почалися доволі масові виходи на вулицю, такі дуже цікаві, з білими кульками, зі стрічками, з музикою московської інтелігенції та бомонду проти Путіна. Він цього дуже злякався. Він злякався ще однієї речі - він побачив, що рейтинг Медведєва стає вищим, ніж у самого Путіна, і що у Медведєва є реальна можливість залишитися на другий термін. Краще Медведєв, ніж Путін, який повернеться", - сказав Жирнов.

За словами екс-розвідника, тоді Путін зрозумів, що більше ніколи не віддасть нікому свою владу. Ба більше він не був впевнений у тому, що зможе повернути собі владу.

"Він реально боявся за своє життя, бо Медведєв міг його просто посадити в Лефортово (московський слідчий ізолятор - УНІАН), закрити і до побачення. Або - помер Путін. Серцевий напад, людина захворіла і померла, вибачте. Він дуже сильно злякався і тоді все сталося в його голові. Він зрозумів, що владу не можна давати нікому, взагалі нікому і ніколи", - сказав Жирнов.

Хвороби та двійники Путіна: що відомо

Український президент Володимир Зеленський не впевнений, що Володимир Путін живий і не зовсім розуміє, з ким з РФ говорити і про що. Прес-секретар лідер РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков спробував розвіяти сумніви президента України Володимира Зеленського щодо того, живий він чи ні.

Зокрема, він заявив, що Путін і РФ "є і будуть". "Зрозуміло, що і Росія, і Путін - це для України, і для Зеленського - це велика проблема. І зрозуміло, що чисто психологічно пан Зеленський вважав за краще б, щоб ні Росії, ні Путіна не було", - стверджував Пєсков.

Тим часом в інформаційному просторі все частіше з'являються згадки про двійників Путіна. Голова ГУР Кирило Буданов заявив, що Путін використовує щонайменше трьох двійників. Для більшої схожості з очільником Кремля їм зробили пластичні операції.

Нещодавно Буданов заявив, що російський диктатор Володимир Путін смертельно хворий. Він використовує кількох двійників.

Вас також можуть зацікавити новини: