Сюжет дня: Спроби повернути Росію до ПАРЄ
 • Спроби повернути Росію до ПАРЄ

  Спроби повернути Росію до ПАРЄ

  Делегація Росії в ПАРЄ з квітня 2014 року перебуває під санкціями, накладеними на неї через анексію Криму. Згідно до відповідної резолюції, російських депутатів позбавили права голосу в ПАРЄ, а також права бути представленими в її керівних органах.

  У відповідь на це Росія припинила сплачувати внески до організації, що згодом призвело до бюджетної кризи в ПАРЄ. 

  Попри це санкції проти російської делегації кілька разів продовжували, а у відповідних резолюціях Асамблея знову й знову закликала Кремль повернути Крим, припинити військову агресію на Донбасі й вивести російські війська з території України.

  Втім поступово в Парламентській асамблеї Ради Європи почали пропонувати регламентні зміни в правила і процедури асамблеї, які могли б ускладнити процедуру збереження санкцій проти Росії.

  Напередодні весняної сесії ПАРЄ, яка проходить з 8 по 12 квітня 2019 року в Страсбурзі, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд запропонував змінити правила Ради Європи для того, щоб повернути російську делегацію до ПАРЄ. А прихильники Росії у ПАРЄ вже підготували план, який передбачає позбавлення Асамблеї права накладати санкції на РФ.

  Останнє оновлення: 17.05.2019 21:27

Новини про дебати щодо повернення Росії в ПАРЄ

Стрічка новин
завантаження...
завантаження...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності