Водночас їжу під час польоту краще уникати, радить експерт / фото ua.depositphotos.com

Стюардеса Селіна Беддінг закликала пасажирів, які подорожують цього літа, взагалі уникати їжі в літаках. За її словами, це пов'язано з тим, що така їжа зазвичай має високий вміст солі та цукру. Про це пише Daily Mail.

"Через тиск у салоні літака ми втрачаємо близько 30% смакових рецепторів. Тому компанії, які готують їжу для авіакомпаній, додають до неї набагато більше солі, щоб вона мала приємний смак на висоті 40 000 футів (12 тисяч метрів - УНІАН)", - пояснила стюардеса.  

Однак якщо ж вам таки потрібно поїсти, є один варіант, який слід спробувати. Зокрема Селіна рекомендує з'їсти в літаку овочевий або фруктовий салат. 

Відео дня

"Обов'язково пийте багато води до, під час і після польоту, щоб гідратувати організм", - порадила вона.

Водночас стюардеса закликала пасажирів уникати водопровідної води з туалету літака, адже вона, за словами Селіни, є непридатною для життя. 

Своєю чергою доктор Дональд Грант, старший клінічний консультант The Independent Pharmacy поділився порадами, які допоможуть уникнути здуття живота у повітрі. 

"Під час тривалих перельотів важливо пам'ятати про "здуття живота в літаку", яке класифікується як накопичення газів у кишківнику та шлунку, спричинене сукупністю факторів. На висоті 30 000 футів (9 тисяч метрів - УНІАН) тиск у літаку різко падає, що спричиняє розширення газів у наших кишках. Своєю чергою це викликає здуття живота і дискомфорт, що може призвести до здуття живота в літаку. Це схоже на те, як пакети з чипсами розширюються в повітрі - той самий ефект відбувається з нашими кишками!", - пояснив він.

Тому Грант закликав туристів пити багато води та уникати продуктів, які викликають здуття живота.

Інші поради туристам

Раніше стюардеса пояснила, чому не варто надягати сукню в літак. За її словами, сукні - особливо міні або обтислі - не підходять для далеких подорожей. 

"Тривалі перельоти можуть призвести до здуття живота та набряків, особливо ніг, оскільки ви сидите протягом тривалого часу. Кровообіг у цій частині тіла погано працює, тому вам потрібно носити одяг, який не надто тісний і досить зручний", - порадила стюардеса. 

Також пілот назвав три ключові помилки пасажирів під час турбулентності. Такими помилками виявилися: сидіння із розстебнутими ременями, підйом зі своїх місць під час загрози турбулентності, а також занадто сильна паніка. 

Вас також можуть зацікавити новини: