Кримські силовики масово зрадили Україну / Ілюстрація REUTERS

Величезна кількість співробітників кримських правоохоронних органів навесні 2014 року зрадили Україну й перейшли на бік російського окупанта. Це сталося через недостатню ідеологічну підготовку в Україні до початку агресії РФ.

Таку думку висловив герой України, офіцер Генштабу й начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, генерал-майор Ігор "Сумрак" Гордійчук, пише "Апостроф".

Генерал переконаний, що нині з патріотизмом серед ЗСУ проблем немає, чого не можна сказати про МВС та СБУ.

"Я не впевнений, чи наважаться вони [на зраду], але щоб не вийшло другого Криму. Наші Збройні сили більше були готові виконувати завдання. Але, наприклад, судова система на 80% керується Московією. Правоохоронна - не охоронна , а правопохоронна - відсотків на 50. Там, де молоді прийшли, вони не повинні, а де старі кадри, я б їм не довіряв. Це питання до компетентних органів, нехай перевіряють. Але я б їх не брав", - каже "Сумрак".

Зрада України в Криму

Як раніше повідомляв УНІАН, під час окупації Криму понад 20 тисяч українських правоохоронців зрадили Україну і перейшли на бік окупантів. У суди вже передали 143 справи за якими є 148 обвинувачених.

"Тільки в Криму на момент початку окупації працювало близько 22 тисяч правоохоронців і 1400 людей в органах прокуратури. Знаєте, скільки їх не зрадили присяги? Трохи більше тисячі правоохоронців і 570 прокурорів! Решта залишилися й почали співпрацювати з окупаційною адміністрацією", - заявляв заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов.