Дізнатися про те, що він думає про одруження можна в розмові \ фото: ua.depositphotos.com

Кожна жінка мріє почути: "Ти вийдеш за мене заміж"? Але в наш час від багатьох хлопців пропозиції руки і серця не варто чекати. Для того, щоб розпізнати, що саме цей чоловік ніколи не зробить пропозицію є декілька підказок.

Дізнатися про те, що він думає про одруження можна в розмові. Чи не про саме весілля, а про сімейне життя. Якщо чоловік вважає шлюб не обов'язковим, він може так і не зважитися зв'язати себе сімейними узами.

Він не знайомить дівчину з друзями і сім'єю.

Відео дня

У нього немає довгострокових планів. Наприклад, жінка плануєте разом провести відпустку, а він каже, що ближче до того часу подумає про це. Чи жінка хоче купити квитки на концерт, який буде через декілька місяців, а він відмовляється. Якщо він не включає жінку в свої довгострокові плани, він не розглядає її в ролі потенційного партнера.

Багато говорить, мало робить. Він каже про весілля, створення сім'ї та словесно приміряє фрак собі, а жінці каблучку на палець. Але до реальної пропозиції справу на доводить. В такому разі він або не готовий до створення сім'ї, або не хоче цього робити саме з цією жінкою.

Читайте такожПравила щасливих сімей: психолог розказала, як побудувати гармонійні стосунки

Тривалий цивільний шлюб. До весілля дівчина не повинна ставати дружиною на всі 100%. Якщо вона виконує всі свої подружні обов'язки, але при цьому вона не заміжня, швидше за все хлопець так і не зробить їй пропозицію. А навіщо? У цивільному шлюбі у нього і так все є, крім штампу в паспорті.

Довго зустрічаються. Психологи кажуть, що для прийняття рішення про одруження дорослому чоловіку потрібно 1,5-2 роки. Після 3 років - справа марна. Він може так і не зробити пропозицію.

Він не завершив морально минулі відносини. Всі розмови зводяться до того, як у нього було до вас? Він не закінчив свої відносини в голові. І не готовий вас пускати в своє життя надовго.

Нестабільний заробіток. Гроші - важливі для чоловіків. Фінансова стабільність може допомогти подбати йому про дружину. Якщо йому їх не вистачає, він так може і не зважитися одружитися.

Друзі холостяки. Його друзі щасливі одні? Вони не думають про одруження? Швидше перед вами такий же завзятий холостяк, який ніколи не зробить вам пропозицію, пише nashamama.

Вас також можуть зацікавити новини