Квартал червоних ліхтарів в Амстердамі / фото УНІАН

Після карантину секс-працівники можуть вільно обслуговувати клієнтів, але зобов'язані при цьому дотримуватися необхідних вимог. Наприклад, виключити зі списку послуг поцілунки.

Відомий "квартал червоних ліхтарів" в Амстердамі продовжить роботу після перерви на карантин, пише 24 канал з посиланням на The Guardian. 

Читайте такожЗ розміткою та за попереднім записом: музеї Амстердама відкрилися після карантину (фоторепортаж)

Відео дня

Діяльність секс-робітниць була обмежена з середини березня.

Спочатку планувалося, що робота у кварталі не відновиться до вересня, але оскільки в Нідерландах зменшилася кількість хворих на COVID-19, влада країни послабили карантин.

Як змінилась робота секс-працівників

Діяльність секс-робітників вирішили відновлювати за тією ж схемою, яку використовували, коли відкривалися перукарні. Перед призначенням зустрічі працівниця повинна переконатися, що у клієнта або його співмешканців немає симптомів коронавірусу, а вже після зустрічі – продезінфікувати приміщення та змінити постіль.

Головне правило сеансу – уникати контактів лицем до лиця. Маски при цьому носити не обов'язково, а ось руки потрібно продезінфікувати.

Для деяких секс-робітниць обмеження стали приводом урізноманітнити статевий акт з клієнтом. Жінка з псевдонімом Мона, спеціально придбала кілька нових речей: латексні рукавички, кілька медичних масок і одну чорну шкіряну з шипами. Під час суворого карантину Мона теж не байдикувала – працювала вдома по вебкамері.

Інші люди, які працюють у сфері секс-послуг, розповіли що в цілому, попри відсутність туристів, клієнтів у них чимало – їх робочий розклад завжди заповнений.