На флагштоку повинен розвиватися прапор розміром 12 на 18 метрів / скріншот з відео

У Херсоні до Дня Незалежності мали підняти найбільший в області прапор України, але гігантський флагшток впав на припаркований Lexus.

Про це повідомляє місцеве видання "Улюблений Херсон" з посиланням на Сергія Ільїна.

На фото видно, що в результаті падіння гігантського флагштока постраждав автомобіль, який знаходився під час монтажу неподалік.

Найбільший в області прапор України мали підняти на площі біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, 23 серпня о 9:00. Його розмір повинен становити 12 на 18 метрів.

У коментарі до повідомлення глава Херсонської ОДА Сергій Козир написав:

скріншот

Флагштоки до Дня Незалежності - що відомо

На створення херсонського флагштока витратили 8 мільйонів гривень. При цьому раніше заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко говорив, що гроші на нього були виділені не з бюджету, вони - грантові, на відміну від інших областей.

Всього до 30-річчя Дня Незалежності гігантські флагштоки планували встановити в 17 областях України, що обійшлося бюджету в понад 170 мільйонів гривень.

Найдорожчий флагшток збиралися встановити в Харкові. На його будівництво, а також на відновлення елементів благоустрою території зеленої зони вздовж Сергіївської площі, від Соборного спуску до вулиці Полтавський Шлях, планувалося витратити 24,5 мільйона гривень.

Ідея встановити найбільші флагштоки була озвучена на нараді в Офісі президента.

Вас також можуть зацікавити новини: