этот материал доступен на русском

У "Слузі народу" натякнули на ліквідацію Міністерства у справах ветеранів

12:10, 15 серпня 2019
Політика
477 0
"Слуга народу" хоче створити окрему агенцію, яка буде координувати надання пільг, зокрема ветеранам / фото: УНІАН

У партії "Слуга народу" назвали своєю стратегією в питанні захисту прав ветеранів ухвалення закону, що чітко регламентуватиме пільги і категорії всіх ветеранів, та створення агенції, яка буде координувати надання пільг, у тому числі ветеранам.

Про це заявила майбутній народний депутат від "Слуги народу" та ймовірний голова комітету Верховної Ради з питань соцполітики Галина Третьякова на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, керівник медіа-офісу партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook заявила, що офіційною позицією політсили є "реальна підтримка ветеранів, а не роздутий держапарат".

Читайте такожВ Україні створять Єдиний держреєстр ветеранів

Також Третьякова відзначила, що "в нашій фракції є і ветерани, і добровольці, і волонтери. Тим більше, вони є серед наших виборців".

Третьякова наголосила, що "Слуга народу" лобіюватиме права ветеранів, але для цього не потрібно "плодити" бюрократію у вигляді комітетів чи цілих міністерств.

За її словами, не треба створювати додаткові "кормушки" для чиновників чи механізми задоволення політичних амбіцій для депутатів. "Не потрібно піаритися на ветеранській темі, плекаючи надмірне его політиків. Ми хочемо спрямувати державні кошти на підтримку тих, хто захищав Україну, а не працевлаштовувати на державних посадах людей, які – як це часто буває – не мають жодного відношення ані до АТО (ООС), а ні до фронту, а є просто наближеними до тієї чи іншої владної персони", – зауважила майбутній депутат.

"Стратегія наша полягає у тому, щоб ухвалити закон про ветеранів, який чітко регламентуватиме пільги і категорії всіх ветеранів – крім ветеранів праці. Крім того –створити агенцію, яка буде координувати надання пільг, у тому числі і ветеранам. До цієї агенції вже доцільно брати фахівців з числа ветеранів", – наголосила вона.

Також Третьякова заявила про необхідність впровадження цілісної державної соціальної політики. "Треба відмовлятися від такої практики, коли кошти спрямовуються не на соціальний захист тих, хто його потребує, а на утримання роздутого держапарату. В нас не буде комітетів у справах пенсіонерів, у справах інвалідів, у справах ще когось. Проте ніхто не буде забутий чи обділений", – резюмувала вона.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада України підтримала законопроект про посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян та збільшення штрафу до 2550 гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter