Школярам провели промивання шлунка / УНІАН

Другокласник з Новосибірської області РФ приніс у школу щурячу отруту, загорнуту в цукеркові обгортки, внаслідок чого 13 дітей були госпіталізовані.

Про це повідомляє «Газета.ру», посилаючись на регіональну прокуратуру.

«Попередньо встановлено, що 20 травня поточного року в приймальний спокій Чанівської ЦРЛ поступили 13 малолітніх дітей з діагнозом: отруєння отруйною речовиною (щурячою отрутою)», - зазначають правоохоронці.

Читайте такожУ Росії озброєний школяр узяв в заручники однокласників (відео)

Школярам провели промивання шлунка, їх стан оцінюється як задовільний.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, першим на підозрілу поведінку дітей звернув увагу вчитель - школярі стали по черзі відпрошуватися попити води, потім деяких почало нудити. Перша підозра впала на шкільну їдальню, проте пізніше з'ясувалося, що справа не в ній.

«Їдальня ні при чому! Це хлопчик з другого класу приніс таблетки з щурячою отрутою, пригостив друзів. Щуряча отрута була в гранулах. Запропонував всім однокласникам, спробували вісім осіб - решта, мабуть, виявилися розумнішими. Одну дівчинку одразу почало рвати», - розповіли місцеві жителі порталу «Новосибірськ онлайн».

Відзначається, що хлопчик, який приніс цукерки, виховується у прийомній сім'ї, з його батьками вже провели профілактичну бесіду. Місцева прокуратура вже почала перевірку за фактом отруєння.

Як повідомляв УНІАН, в одній зі шкіл російського міста Кудрово (Ленінградська область) школярі 5-6 класів оголосили на 8 березня акцію «Без баб» і поширювали в школі листівки жінконенависницької спрямованості.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram